Matyas Kozlovsky Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
W
L
2
Analyserade Matcher
50%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:07 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
2.7/10 | |
10:08 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
2.5/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Matyas Kozlovsky – Tennisprognoser & Statistik
Matyas Kozlovsky Vår AI-algoritm har analyserat 2 matcher med Matyas Kozlovsky och uppnått en prognosprecision på över 50%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (14) | Senaste 52 Veckorna (14) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 59.4% | 58.3% | 58.3% |
| 1:a Serv Vunna | 63.2% | 61.9% | 61.9% |
| 2:a Serv Vunna | 53.8% | 53.3% | 53.3% |
| Ess / Match | 1.5 | 1.4 | 1.4 |
| Dubbelfel / Match | 2.9 | 2.9 | 2.9 |
| Räddade Breakbollar | 57.1% | 54.5% | 54.5% |
| Konvert. Breakbollar | 39.6% | 26.7% | 26.7% |
| Vunna Returpoäng | 44.9% | 40.9% | 40.9% |
| Servhållning % | 110% | 92.9% | 92.9% |
| Totala Poäng Vunna | 66.7% | 60.3% | 60.3% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (9) | Grus (1) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 58.4% | - |
| 1:a Serv Vunna | 61.1% | - |
| 2:a Serv Vunna | 53.9% | - |
| Ess / Match | 1.3 | 1 |
| Dubbelfel / Match | 2.8 | 3 |
| Räddade Breakbollar | 54.8% | - |
| Konvert. Breakbollar | 33.9% | - |
| Vunna Returpoäng | 44.3% | - |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (14)
Senaste 20 (14)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 58.3% |
| 1:a Serv Vunna | 61.9% |
| 2:a Serv Vunna | 53.3% |
| Ess / Match | 1.4 |
| Dubbelfel / Match | 2.9 |
| Räddade Breakbollar | 54.5% |
| Konvert. Breakbollar | 26.7% |
| Vunna Returpoäng | 40.9% |
| Servhållning % | 92.9% |
| Totala Poäng Vunna | 60.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 58.3% |
| 1:a Serv Vunna | 61.9% |
| 2:a Serv Vunna | 53.3% |
| Ess / Match | 1.4 |
| Dubbelfel / Match | 2.9 |
| Räddade Breakbollar | 54.5% |
| Konvert. Breakbollar | 26.7% |
| Vunna Returpoäng | 40.9% |
| Servhållning % | 92.9% |
| Totala Poäng Vunna | 60.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 59.4% |
| 1:a Serv Vunna | 63.2% |
| 2:a Serv Vunna | 53.8% |
| Ess / Match | 1.5 |
| Dubbelfel / Match | 2.9 |
| Räddade Breakbollar | 57.1% |
| Konvert. Breakbollar | 39.6% |
| Vunna Returpoäng | 44.9% |
| Servhållning % | 110% |
| Totala Poäng Vunna | 66.7% |
Statistik by Surface
Hard (9)
Grus (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 58.4% |
| 1:a Serv Vunna | 61.1% |
| 2:a Serv Vunna | 53.9% |
| Ess / Match | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 2.8 |
| Räddade Breakbollar | 54.8% |
| Konvert. Breakbollar | 33.9% |
| Vunna Returpoäng | 44.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 1 |
| Dubbelfel / Match | 3 |