Maxime Chazal Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
Tennis Tips
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
U22.5 |
4.2/10 | |
13:02 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
O19.5 |
2.6/10 | |
20:15 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
166 637 |
2 |
1.5/10 | |
19:15 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.3/10 | |
19:10 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
647 465 |
O21.5 |
7.7/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
2.3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
6.3/10 | |
10:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
U22.5 |
2.6/10 | |
14:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U22.5 |
4.4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
7.8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
561 726 |
O20.5 |
4/10 | |
10:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.2/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
5.3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 732 |
O21.5 |
7.4/10 | |
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
4.9/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 634 |
O21.5 |
5.2/10 |
Om Maxime Chazal – Tennisprognoser & Statistik
Maxime Chazal är en 32-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 478 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 17 matcher med Maxime Chazal och uppnått en prognosprecision på över 47.1%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (38) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 64.9% | 64.7% | 65.1% |
| 1:a Serv Vunna | 76% | 72.7% | 70.4% |
| 2:a Serv Vunna | 43.9% | 49% | 48% |
| Ess / Match | 4.1 | 2.7 | 2.2 |
| Dubbelfel / Match | 2.5 | 2.4 | 2.8 |
| Räddade Breakbollar | 45.8% | 56.3% | 52.9% |
| Konvert. Breakbollar | 17.2% | 17.9% | 23.7% |
| Vunna Returpoäng | 38.8% | 38.3% | 39.5% |
| Servhållning % | 110.6% | 114.7% | 97.8% |
| Totala Poäng Vunna | 65.2% | 65.2% | 61.1% |
| Statistik | Hard (11) | Grus (27) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 65.6% | 64.8% |
| 1:a Serv Vunna | 75% | 67.8% |
| 2:a Serv Vunna | 47.4% | 48.4% |
| Ess / Match | 4.3 | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 2.9 | 2.8 |
| Räddade Breakbollar | 56.5% | 51.6% |
| Konvert. Breakbollar | 16.1% | 27.9% |
| Vunna Returpoäng | 39.7% | 39.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 65.1% |
| 1:a Serv Vunna | 70.4% |
| 2:a Serv Vunna | 48% |
| Ess / Match | 2.2 |
| Dubbelfel / Match | 2.8 |
| Räddade Breakbollar | 52.9% |
| Konvert. Breakbollar | 23.7% |
| Vunna Returpoäng | 39.5% |
| Servhållning % | 97.8% |
| Totala Poäng Vunna | 61.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64.7% |
| 1:a Serv Vunna | 72.7% |
| 2:a Serv Vunna | 49% |
| Ess / Match | 2.7 |
| Dubbelfel / Match | 2.4 |
| Räddade Breakbollar | 56.3% |
| Konvert. Breakbollar | 17.9% |
| Vunna Returpoäng | 38.3% |
| Servhållning % | 114.7% |
| Totala Poäng Vunna | 65.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64.9% |
| 1:a Serv Vunna | 76% |
| 2:a Serv Vunna | 43.9% |
| Ess / Match | 4.1 |
| Dubbelfel / Match | 2.5 |
| Räddade Breakbollar | 45.8% |
| Konvert. Breakbollar | 17.2% |
| Vunna Returpoäng | 38.8% |
| Servhållning % | 110.6% |
| Totala Poäng Vunna | 65.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 65.6% |
| 1:a Serv Vunna | 75% |
| 2:a Serv Vunna | 47.4% |
| Ess / Match | 4.3 |
| Dubbelfel / Match | 2.9 |
| Räddade Breakbollar | 56.5% |
| Konvert. Breakbollar | 16.1% |
| Vunna Returpoäng | 39.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64.8% |
| 1:a Serv Vunna | 67.8% |
| 2:a Serv Vunna | 48.4% |
| Ess / Match | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 2.8 |
| Räddade Breakbollar | 51.6% |
| Konvert. Breakbollar | 27.9% |
| Vunna Returpoäng | 39.4% |