Maya Iyengar Prognoser, Statistik & Form
Ranking#752
Senaste Formen
W
W
W
L
L
10
Analyserade Matcher
60%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
6.7/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.3/10 | |
16:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
7.4/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
562 726 |
2 |
4.5/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
642 466 |
O18.5 |
9.4/10 | |
15:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
1.1/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
10/10 | |
18:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 166 |
1 |
7/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 267 |
2 |
4.2/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 463 |
1 |
8.4/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Maya Iyengar – Tennisprognoser & Statistik
Maya Iyengar Vår AI-algoritm har analyserat 10 matcher med Maya Iyengar och uppnått en prognosprecision på över 60%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (26) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | - | 55.3% | 55.3% |
| 1:a Serv Vunna | - | 46.2% | 46.2% |
| 2:a Serv Vunna | - | 42.9% | 42.9% |
| Ess / Match | 3.1 | 2.8 | 2.5 |
| Dubbelfel / Match | 3.6 | 4.1 | 4 |
| Räddade Breakbollar | - | 42.9% | 42.9% |
| Konvert. Breakbollar | - | 0% | 0% |
| Vunna Returpoäng | 45.3% | 44.2% | 44.2% |
| Servhållning % | - | 874.5% | 961.7% |
| Totala Poäng Vunna | 98.6% | 91.4% | 91.4% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (17) | Grus (9) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 55.3% | - |
| 1:a Serv Vunna | 46.2% | - |
| 2:a Serv Vunna | 42.9% | - |
| Ess / Match | 2.1 | 3.3 |
| Dubbelfel / Match | 4.1 | 4 |
| Räddade Breakbollar | 42.9% | - |
| Konvert. Breakbollar | 0% | - |
| Vunna Returpoäng | 40.1% | 45.4% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (26)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 55.3% |
| 1:a Serv Vunna | 46.2% |
| 2:a Serv Vunna | 42.9% |
| Ess / Match | 2.5 |
| Dubbelfel / Match | 4 |
| Räddade Breakbollar | 42.9% |
| Konvert. Breakbollar | 0% |
| Vunna Returpoäng | 44.2% |
| Servhållning % | 961.7% |
| Totala Poäng Vunna | 91.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 55.3% |
| 1:a Serv Vunna | 46.2% |
| 2:a Serv Vunna | 42.9% |
| Ess / Match | 2.8 |
| Dubbelfel / Match | 4.1 |
| Räddade Breakbollar | 42.9% |
| Konvert. Breakbollar | 0% |
| Vunna Returpoäng | 44.2% |
| Servhållning % | 874.5% |
| Totala Poäng Vunna | 91.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 3.1 |
| Dubbelfel / Match | 3.6 |
| Vunna Returpoäng | 45.3% |
| Totala Poäng Vunna | 98.6% |
Statistik by Surface
Hard (17)
Grus (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 55.3% |
| 1:a Serv Vunna | 46.2% |
| 2:a Serv Vunna | 42.9% |
| Ess / Match | 2.1 |
| Dubbelfel / Match | 4.1 |
| Räddade Breakbollar | 42.9% |
| Konvert. Breakbollar | 0% |
| Vunna Returpoäng | 40.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 3.3 |
| Dubbelfel / Match | 4 |
| Vunna Returpoäng | 45.4% |