Menelaos Efstathiou Prognoser, Statistik & Form
Ranking#774
Ålder26
Längd6'0"
Vikt176 lb
HandHöger
Senaste Formen
L
L
W
L
W
10
Analyserade Matcher
90%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
2.2/10 | |
10:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
|
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
4.3/10 | |
10:12 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.6/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 364 |
1 |
4.7/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:40 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
10/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
5.3/10 | |
13:25 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
265 647 |
2 |
8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
12 66 |
2 |
1.2/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 364 |
O19.5 |
6.7/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
35 67 |
U26.5 |
5.4/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Menelaos Efstathiou – Tennisprognoser & Statistik
Menelaos Efstathiou är en 26-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 774 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 10 matcher med Menelaos Efstathiou och uppnått en prognosprecision på över 90%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (44) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 63.4% | 65.3% | 64% |
| 1:a Serv Vunna | 56.2% | 57.6% | 56.6% |
| 2:a Serv Vunna | 46.8% | 51.9% | 50% |
| Ess / Match | 0.9 | 1.3 | 1.1 |
| Dubbelfel / Match | 2 | 2.2 | 2.4 |
| Räddade Breakbollar | 40% | 44.1% | 44.7% |
| Konvert. Breakbollar | 29.4% | 30.5% | 32.9% |
| Vunna Returpoäng | 44.4% | 43.8% | 44% |
| Servhållning % | 164.4% | 118.5% | 184.9% |
| Totala Poäng Vunna | 75.6% | 68.4% | 66.1% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (35) | Grus (9) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 64% | - |
| 1:a Serv Vunna | 56.6% | - |
| 2:a Serv Vunna | 50% | - |
| Ess / Match | 1.2 | 0.8 |
| Dubbelfel / Match | 2.5 | 2.3 |
| Räddade Breakbollar | 44.7% | - |
| Konvert. Breakbollar | 32.9% | - |
| Vunna Returpoäng | 44% | - |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (44)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64% |
| 1:a Serv Vunna | 56.6% |
| 2:a Serv Vunna | 50% |
| Ess / Match | 1.1 |
| Dubbelfel / Match | 2.4 |
| Räddade Breakbollar | 44.7% |
| Konvert. Breakbollar | 32.9% |
| Vunna Returpoäng | 44% |
| Servhållning % | 184.9% |
| Totala Poäng Vunna | 66.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 65.3% |
| 1:a Serv Vunna | 57.6% |
| 2:a Serv Vunna | 51.9% |
| Ess / Match | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 2.2 |
| Räddade Breakbollar | 44.1% |
| Konvert. Breakbollar | 30.5% |
| Vunna Returpoäng | 43.8% |
| Servhållning % | 118.5% |
| Totala Poäng Vunna | 68.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 63.4% |
| 1:a Serv Vunna | 56.2% |
| 2:a Serv Vunna | 46.8% |
| Ess / Match | 0.9 |
| Dubbelfel / Match | 2 |
| Räddade Breakbollar | 40% |
| Konvert. Breakbollar | 29.4% |
| Vunna Returpoäng | 44.4% |
| Servhållning % | 164.4% |
| Totala Poäng Vunna | 75.6% |
Statistik by Surface
Hard (35)
Grus (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64% |
| 1:a Serv Vunna | 56.6% |
| 2:a Serv Vunna | 50% |
| Ess / Match | 1.2 |
| Dubbelfel / Match | 2.5 |
| Räddade Breakbollar | 44.7% |
| Konvert. Breakbollar | 32.9% |
| Vunna Returpoäng | 44% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 0.8 |
| Dubbelfel / Match | 2.3 |