Michalis Sakellaridis Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
W
L
L
L
L
5
Analyserade Matcher
100%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
2.3/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:15 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
10/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:10 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3.2/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
2.9/10 | |
10:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.4/10 |
Om Michalis Sakellaridis – Tennisprognoser & Statistik
Michalis Sakellaridis Vår AI-algoritm har analyserat 5 matcher med Michalis Sakellaridis och uppnått en prognosprecision på över 100%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (36) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 66.1% | 64.1% | 72% |
| 1:a Serv Vunna | 53.4% | 52.6% | 50.2% |
| 2:a Serv Vunna | 38.5% | 46.1% | 45.1% |
| Ess / Match | 0.4 | 0.5 | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 2.4 | 2.2 | 2.1 |
| Räddade Breakbollar | 56.3% | 50.4% | 45.7% |
| Konvert. Breakbollar | 32.8% | 29.2% | 36.4% |
| Vunna Returpoäng | 42.4% | 41% | 43.9% |
| Servhållning % | 62.1% | 56.1% | 51.6% |
| Totala Poäng Vunna | 48.6% | 46.9% | 47% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (7) | Grus (29) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 70.4% | 72.2% |
| 1:a Serv Vunna | 47% | 50.7% |
| 2:a Serv Vunna | 41.6% | 45.6% |
| Ess / Match | 0 | 0.5 |
| Dubbelfel / Match | 2.6 | 2 |
| Räddade Breakbollar | 59% | 43.7% |
| Konvert. Breakbollar | 24.3% | 38% |
| Vunna Returpoäng | 37.2% | 44.7% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (36)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 72% |
| 1:a Serv Vunna | 50.2% |
| 2:a Serv Vunna | 45.1% |
| Ess / Match | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 2.1 |
| Räddade Breakbollar | 45.7% |
| Konvert. Breakbollar | 36.4% |
| Vunna Returpoäng | 43.9% |
| Servhållning % | 51.6% |
| Totala Poäng Vunna | 47% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64.1% |
| 1:a Serv Vunna | 52.6% |
| 2:a Serv Vunna | 46.1% |
| Ess / Match | 0.5 |
| Dubbelfel / Match | 2.2 |
| Räddade Breakbollar | 50.4% |
| Konvert. Breakbollar | 29.2% |
| Vunna Returpoäng | 41% |
| Servhållning % | 56.1% |
| Totala Poäng Vunna | 46.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 66.1% |
| 1:a Serv Vunna | 53.4% |
| 2:a Serv Vunna | 38.5% |
| Ess / Match | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 2.4 |
| Räddade Breakbollar | 56.3% |
| Konvert. Breakbollar | 32.8% |
| Vunna Returpoäng | 42.4% |
| Servhållning % | 62.1% |
| Totala Poäng Vunna | 48.6% |
Statistik by Surface
Hard (7)
Grus (29)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 70.4% |
| 1:a Serv Vunna | 47% |
| 2:a Serv Vunna | 41.6% |
| Ess / Match | 0 |
| Dubbelfel / Match | 2.6 |
| Räddade Breakbollar | 59% |
| Konvert. Breakbollar | 24.3% |
| Vunna Returpoäng | 37.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 72.2% |
| 1:a Serv Vunna | 50.7% |
| 2:a Serv Vunna | 45.6% |
| Ess / Match | 0.5 |
| Dubbelfel / Match | 2 |
| Räddade Breakbollar | 43.7% |
| Konvert. Breakbollar | 38% |
| Vunna Returpoäng | 44.7% |