Mirjana Jovanović Prognoser, Statistik & Form
Ranking#1328
Senaste Formen
W
L
2
Analyserade Matcher
50%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U20.5 |
3.6/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 362 |
1 |
4.8/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Mirjana Jovanović – Tennisprognoser & Statistik
Mirjana Jovanović Vår AI-algoritm har analyserat 2 matcher med Mirjana Jovanović och uppnått en prognosprecision på över 50%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (52) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 52.4% | 49.5% | 51.6% |
| 1:a Serv Vunna | 62.1% | 62.9% | 62.5% |
| 2:a Serv Vunna | 45.6% | 44.1% | 42.6% |
| Ess / Match | 1 | 1.5 | 1.5 |
| Dubbelfel / Match | 6 | 5.8 | 5.6 |
| Räddade Breakbollar | 46.7% | 47.3% | 50.2% |
| Konvert. Breakbollar | 40.3% | 39.3% | 42.7% |
| Vunna Returpoäng | 44.4% | 45.1% | 46.6% |
| Servhållning % | 96.6% | 67.8% | 67.4% |
| Totala Poäng Vunna | 63% | 55.1% | 52.5% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (31) | Grus (21) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 50.5% | 53.3% |
| 1:a Serv Vunna | 62.6% | 62.2% |
| 2:a Serv Vunna | 43.4% | 41.2% |
| Ess / Match | 1.7 | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 5.5 | 5.8 |
| Räddade Breakbollar | 48.4% | 52.5% |
| Konvert. Breakbollar | 39.1% | 48.4% |
| Vunna Returpoäng | 45.4% | 48.9% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (52)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 51.6% |
| 1:a Serv Vunna | 62.5% |
| 2:a Serv Vunna | 42.6% |
| Ess / Match | 1.5 |
| Dubbelfel / Match | 5.6 |
| Räddade Breakbollar | 50.2% |
| Konvert. Breakbollar | 42.7% |
| Vunna Returpoäng | 46.6% |
| Servhållning % | 67.4% |
| Totala Poäng Vunna | 52.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 49.5% |
| 1:a Serv Vunna | 62.9% |
| 2:a Serv Vunna | 44.1% |
| Ess / Match | 1.5 |
| Dubbelfel / Match | 5.8 |
| Räddade Breakbollar | 47.3% |
| Konvert. Breakbollar | 39.3% |
| Vunna Returpoäng | 45.1% |
| Servhållning % | 67.8% |
| Totala Poäng Vunna | 55.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 52.4% |
| 1:a Serv Vunna | 62.1% |
| 2:a Serv Vunna | 45.6% |
| Ess / Match | 1 |
| Dubbelfel / Match | 6 |
| Räddade Breakbollar | 46.7% |
| Konvert. Breakbollar | 40.3% |
| Vunna Returpoäng | 44.4% |
| Servhållning % | 96.6% |
| Totala Poäng Vunna | 63% |
Statistik by Surface
Hard (31)
Grus (21)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 50.5% |
| 1:a Serv Vunna | 62.6% |
| 2:a Serv Vunna | 43.4% |
| Ess / Match | 1.7 |
| Dubbelfel / Match | 5.5 |
| Räddade Breakbollar | 48.4% |
| Konvert. Breakbollar | 39.1% |
| Vunna Returpoäng | 45.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 53.3% |
| 1:a Serv Vunna | 62.2% |
| 2:a Serv Vunna | 41.2% |
| Ess / Match | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 5.8 |
| Räddade Breakbollar | 52.5% |
| Konvert. Breakbollar | 48.4% |
| Vunna Returpoäng | 48.9% |