Nana Kawagishi Prognoser, Statistik & Form
Ranking#1256
Ålder25
Senaste Formen
W
L
L
2
Analyserade Matcher
100%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:14 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.2/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:07 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
2:0 |
3.7/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
|
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Nana Kawagishi – Tennisprognoser & Statistik
Nana Kawagishi är en 25-årig professionell tennisspelare. Vår AI-algoritm har analyserat 2 matcher med Nana Kawagishi och uppnått en prognosprecision på över 100%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (45) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 65.6% | 68% | 72.5% |
| 1:a Serv Vunna | 56.5% | 57.3% | 57.9% |
| 2:a Serv Vunna | 54.5% | 48.1% | 49% |
| Ess / Match | 0.3 | 0.4 | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.5 | 3.6 | 3.3 |
| Räddade Breakbollar | 61.5% | 54.8% | 50.5% |
| Konvert. Breakbollar | 65.7% | 58% | 50.6% |
| Vunna Returpoäng | 49.1% | 50.8% | 49.4% |
| Servhållning % | 121.5% | 71.8% | 72.2% |
| Totala Poäng Vunna | 69.3% | 58.7% | 55.2% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (41) |
|---|---|
| Första Serv % | 72.5% |
| 1:a Serv Vunna | 57.9% |
| 2:a Serv Vunna | 49% |
| Ess / Match | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.3 |
| Räddade Breakbollar | 50.5% |
| Konvert. Breakbollar | 50.6% |
| Vunna Returpoäng | 49.8% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (45)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 72.5% |
| 1:a Serv Vunna | 57.9% |
| 2:a Serv Vunna | 49% |
| Ess / Match | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.3 |
| Räddade Breakbollar | 50.5% |
| Konvert. Breakbollar | 50.6% |
| Vunna Returpoäng | 49.4% |
| Servhållning % | 72.2% |
| Totala Poäng Vunna | 55.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 68% |
| 1:a Serv Vunna | 57.3% |
| 2:a Serv Vunna | 48.1% |
| Ess / Match | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.6 |
| Räddade Breakbollar | 54.8% |
| Konvert. Breakbollar | 58% |
| Vunna Returpoäng | 50.8% |
| Servhållning % | 71.8% |
| Totala Poäng Vunna | 58.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 65.6% |
| 1:a Serv Vunna | 56.5% |
| 2:a Serv Vunna | 54.5% |
| Ess / Match | 0.3 |
| Dubbelfel / Match | 3.5 |
| Räddade Breakbollar | 61.5% |
| Konvert. Breakbollar | 65.7% |
| Vunna Returpoäng | 49.1% |
| Servhållning % | 121.5% |
| Totala Poäng Vunna | 69.3% |
Statistik by Surface
Hard (41)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 72.5% |
| 1:a Serv Vunna | 57.9% |
| 2:a Serv Vunna | 49% |
| Ess / Match | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.3 |
| Räddade Breakbollar | 50.5% |
| Konvert. Breakbollar | 50.6% |
| Vunna Returpoäng | 49.8% |