Nauhany Vitoria Leme Da Silva Prognoser, Statistik & Form
Ranking#657
Senaste Formen
W
W
W
L
L
5
Analyserade Matcher
80%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:20 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
U22.5 |
3.4/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:15 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
364 646 |
2 |
7.5/10 | |
12:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 637 |
O20.5 |
6.1/10 | |
14:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 262 |
1 |
8/10 | |
09:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
6.6/10 |
Om Nauhany Vitoria Leme Da Silva – Tennisprognoser & Statistik
Nauhany Vitoria Leme Da Silva Vår AI-algoritm har analyserat 5 matcher med Nauhany Vitoria Leme Da Silva och uppnått en prognosprecision på över 80%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (15) | Senaste 52 Veckorna (15) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 62.7% | 59.5% | 59.5% |
| 1:a Serv Vunna | 57.7% | 60.6% | 60.6% |
| 2:a Serv Vunna | 40% | 41.1% | 41.1% |
| Ess / Match | 2.2 | 2.3 | 2.3 |
| Dubbelfel / Match | 4 | 4.5 | 4.5 |
| Räddade Breakbollar | 63.8% | 60% | 60% |
| Konvert. Breakbollar | 34% | 35.3% | 35.3% |
| Vunna Returpoäng | 39.1% | 41% | 41% |
| Servhållning % | 64.1% | 62.8% | 62.8% |
| Totala Poäng Vunna | 45.7% | 47.1% | 47.1% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (4) | Grus (6) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 63.9% | 51.7% |
| 1:a Serv Vunna | 61.6% | 58.2% |
| 2:a Serv Vunna | 45.5% | 35.3% |
| Ess / Match | 3 | 1.7 |
| Dubbelfel / Match | 3.8 | 5.2 |
| Räddade Breakbollar | 65.1% | 51.9% |
| Konvert. Breakbollar | 37.2% | 32% |
| Vunna Returpoäng | 41.7% | 39.7% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (15)
Senaste 20 (15)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 59.5% |
| 1:a Serv Vunna | 60.6% |
| 2:a Serv Vunna | 41.1% |
| Ess / Match | 2.3 |
| Dubbelfel / Match | 4.5 |
| Räddade Breakbollar | 60% |
| Konvert. Breakbollar | 35.3% |
| Vunna Returpoäng | 41% |
| Servhållning % | 62.8% |
| Totala Poäng Vunna | 47.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 59.5% |
| 1:a Serv Vunna | 60.6% |
| 2:a Serv Vunna | 41.1% |
| Ess / Match | 2.3 |
| Dubbelfel / Match | 4.5 |
| Räddade Breakbollar | 60% |
| Konvert. Breakbollar | 35.3% |
| Vunna Returpoäng | 41% |
| Servhållning % | 62.8% |
| Totala Poäng Vunna | 47.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 62.7% |
| 1:a Serv Vunna | 57.7% |
| 2:a Serv Vunna | 40% |
| Ess / Match | 2.2 |
| Dubbelfel / Match | 4 |
| Räddade Breakbollar | 63.8% |
| Konvert. Breakbollar | 34% |
| Vunna Returpoäng | 39.1% |
| Servhållning % | 64.1% |
| Totala Poäng Vunna | 45.7% |
Statistik by Surface
Hard (4)
Grus (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 63.9% |
| 1:a Serv Vunna | 61.6% |
| 2:a Serv Vunna | 45.5% |
| Ess / Match | 3 |
| Dubbelfel / Match | 3.8 |
| Räddade Breakbollar | 65.1% |
| Konvert. Breakbollar | 37.2% |
| Vunna Returpoäng | 41.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 51.7% |
| 1:a Serv Vunna | 58.2% |
| 2:a Serv Vunna | 35.3% |
| Ess / Match | 1.7 |
| Dubbelfel / Match | 5.2 |
| Räddade Breakbollar | 51.9% |
| Konvert. Breakbollar | 32% |
| Vunna Returpoäng | 39.7% |