Noelia Zeballos Melgar Prognoser, Statistik & Form
Ranking#664
Ålder31
Senaste Formen
W
L
W
L
L
5
Analyserade Matcher
60%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 13 |
U20.5 |
6/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.1/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:10 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
10/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 363 |
O20.5 |
3.5/10 | |
16:45 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
561 726 |
2 |
6.1/10 |
Om Noelia Zeballos Melgar – Tennisprognoser & Statistik
Noelia Zeballos Melgar är en 31-årig professionell tennisspelare. Vår AI-algoritm har analyserat 5 matcher med Noelia Zeballos Melgar och uppnått en prognosprecision på över 60%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (33) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 65.5% | 65.6% | 65.6% |
| 1:a Serv Vunna | 53.1% | 54.2% | 54.2% |
| 2:a Serv Vunna | 33.3% | 33.1% | 33.1% |
| Ess / Match | 0.6 | 1 | 1.4 |
| Dubbelfel / Match | 5 | 4.2 | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | 41.9% | 42.2% | 42.2% |
| Konvert. Breakbollar | 50% | 43.3% | 43.3% |
| Vunna Returpoäng | 48.9% | 47.4% | 47.4% |
| Servhållning % | 75% | 82.5% | 153.7% |
| Totala Poäng Vunna | 54.6% | 51.7% | 51.7% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (10) | Grus (23) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 61.7% | 66.6% |
| 1:a Serv Vunna | 56.9% | 53.5% |
| 2:a Serv Vunna | 36.1% | 32.2% |
| Ess / Match | 2 | 1.1 |
| Dubbelfel / Match | 3.2 | 4.2 |
| Räddade Breakbollar | 36.4% | 43.4% |
| Konvert. Breakbollar | 38.5% | 44.4% |
| Vunna Returpoäng | 47.7% | 47.4% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (33)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 65.6% |
| 1:a Serv Vunna | 54.2% |
| 2:a Serv Vunna | 33.1% |
| Ess / Match | 1.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | 42.2% |
| Konvert. Breakbollar | 43.3% |
| Vunna Returpoäng | 47.4% |
| Servhållning % | 153.7% |
| Totala Poäng Vunna | 51.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 65.6% |
| 1:a Serv Vunna | 54.2% |
| 2:a Serv Vunna | 33.1% |
| Ess / Match | 1 |
| Dubbelfel / Match | 4.2 |
| Räddade Breakbollar | 42.2% |
| Konvert. Breakbollar | 43.3% |
| Vunna Returpoäng | 47.4% |
| Servhållning % | 82.5% |
| Totala Poäng Vunna | 51.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 65.5% |
| 1:a Serv Vunna | 53.1% |
| 2:a Serv Vunna | 33.3% |
| Ess / Match | 0.6 |
| Dubbelfel / Match | 5 |
| Räddade Breakbollar | 41.9% |
| Konvert. Breakbollar | 50% |
| Vunna Returpoäng | 48.9% |
| Servhållning % | 75% |
| Totala Poäng Vunna | 54.6% |
Statistik by Surface
Hard (10)
Grus (23)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 61.7% |
| 1:a Serv Vunna | 56.9% |
| 2:a Serv Vunna | 36.1% |
| Ess / Match | 2 |
| Dubbelfel / Match | 3.2 |
| Räddade Breakbollar | 36.4% |
| Konvert. Breakbollar | 38.5% |
| Vunna Returpoäng | 47.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 66.6% |
| 1:a Serv Vunna | 53.5% |
| 2:a Serv Vunna | 32.2% |
| Ess / Match | 1.1 |
| Dubbelfel / Match | 4.2 |
| Räddade Breakbollar | 43.4% |
| Konvert. Breakbollar | 44.4% |
| Vunna Returpoäng | 47.4% |