Olivia Gadecki Prognoser, Statistik & Form
Ranking#204
Ålder23
HandHöger
Senaste Formen
W
L
L
L
L
11
Analyserade Matcher
45.5%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:08 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 632 |
O20.5 |
6/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
3.2/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.6/10 | |
09:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
265 637 |
2 |
7.2/10 | |
14:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 627 |
2 |
8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:25 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
O17.5 |
6.6/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:50 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
U26.5 |
10/10 | |
02:45 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
8/10 | |
03:35 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 721 |
1 |
8/10 | |
04:10 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
8.7/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.4/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Olivia Gadecki – Tennisprognoser & Statistik
Olivia Gadecki är en 23-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 204 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 11 matcher med Olivia Gadecki och uppnått en prognosprecision på över 45.5%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (39) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 65.6% | 66.3% | 65.3% |
| 1:a Serv Vunna | 63.8% | 64.7% | 65.6% |
| 2:a Serv Vunna | 50% | 50.7% | 41.6% |
| Ess / Match | 1.5 | 2.4 | 3.1 |
| Dubbelfel / Match | 3.4 | 4.4 | 5.4 |
| Räddade Breakbollar | 62.5% | 61.4% | 52.4% |
| Konvert. Breakbollar | 29.8% | 31.3% | 27.1% |
| Vunna Returpoäng | 41.2% | 41.9% | 40.6% |
| Servhållning % | 72.4% | 82.7% | 71.3% |
| Totala Poäng Vunna | 54.5% | 54.6% | 50.2% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (30) | Grus (1) | Gräs (5) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 68.2% | 58% | 60.1% |
| 1:a Serv Vunna | 66.2% | 55.2% | 65.6% |
| 2:a Serv Vunna | 42.5% | 14.3% | 44.1% |
| Ess / Match | 3.1 | 0 | 3.4 |
| Dubbelfel / Match | 5.4 | 6 | 6.4 |
| Räddade Breakbollar | 58.8% | 25% | 42.4% |
| Konvert. Breakbollar | 29.1% | 25% | 23.2% |
| Vunna Returpoäng | 41.1% | 40.4% | 39.4% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (39)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 65.3% |
| 1:a Serv Vunna | 65.6% |
| 2:a Serv Vunna | 41.6% |
| Ess / Match | 3.1 |
| Dubbelfel / Match | 5.4 |
| Räddade Breakbollar | 52.4% |
| Konvert. Breakbollar | 27.1% |
| Vunna Returpoäng | 40.6% |
| Servhållning % | 71.3% |
| Totala Poäng Vunna | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 66.3% |
| 1:a Serv Vunna | 64.7% |
| 2:a Serv Vunna | 50.7% |
| Ess / Match | 2.4 |
| Dubbelfel / Match | 4.4 |
| Räddade Breakbollar | 61.4% |
| Konvert. Breakbollar | 31.3% |
| Vunna Returpoäng | 41.9% |
| Servhållning % | 82.7% |
| Totala Poäng Vunna | 54.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 65.6% |
| 1:a Serv Vunna | 63.8% |
| 2:a Serv Vunna | 50% |
| Ess / Match | 1.5 |
| Dubbelfel / Match | 3.4 |
| Räddade Breakbollar | 62.5% |
| Konvert. Breakbollar | 29.8% |
| Vunna Returpoäng | 41.2% |
| Servhållning % | 72.4% |
| Totala Poäng Vunna | 54.5% |
Statistik by Surface
Hard (30)
Grus (1)
Gräs (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 68.2% |
| 1:a Serv Vunna | 66.2% |
| 2:a Serv Vunna | 42.5% |
| Ess / Match | 3.1 |
| Dubbelfel / Match | 5.4 |
| Räddade Breakbollar | 58.8% |
| Konvert. Breakbollar | 29.1% |
| Vunna Returpoäng | 41.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 58% |
| 1:a Serv Vunna | 55.2% |
| 2:a Serv Vunna | 14.3% |
| Ess / Match | 0 |
| Dubbelfel / Match | 6 |
| Räddade Breakbollar | 25% |
| Konvert. Breakbollar | 25% |
| Vunna Returpoäng | 40.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60.1% |
| 1:a Serv Vunna | 65.6% |
| 2:a Serv Vunna | 44.1% |
| Ess / Match | 3.4 |
| Dubbelfel / Match | 6.4 |
| Räddade Breakbollar | 42.4% |
| Konvert. Breakbollar | 23.2% |
| Vunna Returpoäng | 39.4% |