Pepijn Bastiaansen Prognoser, Statistik & Form
Ranking#1094
Ålder20
Senaste Formen
L
L
L
3
Analyserade Matcher
33.3%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:10 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 363 |
1 |
2.2/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 646 |
O19.5 |
5.3/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4.7/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Pepijn Bastiaansen – Tennisprognoser & Statistik
Pepijn Bastiaansen är en 20-årig professionell tennisspelare. Vår AI-algoritm har analyserat 3 matcher med Pepijn Bastiaansen och uppnått en prognosprecision på över 33.3%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (17) | Senaste 52 Veckorna (17) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 66.2% | 66.2% | 66.2% |
| 1:a Serv Vunna | 73.4% | 73.4% | 73.4% |
| 2:a Serv Vunna | 38.5% | 38.5% | 38.5% |
| Ess / Match | 2.3 | 2.1 | 2.1 |
| Dubbelfel / Match | 2.9 | 3.9 | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | 54.5% | 54.5% | 54.5% |
| Konvert. Breakbollar | 30.9% | 30.9% | 30.9% |
| Vunna Returpoäng | 42.1% | 42.1% | 42.1% |
| Servhållning % | 79.2% | 90.8% | 90.8% |
| Totala Poäng Vunna | 52.1% | 52.1% | 52.1% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (8) | Grus (9) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 66.2% | - |
| 1:a Serv Vunna | 73.4% | - |
| 2:a Serv Vunna | 38.5% | - |
| Ess / Match | 2.6 | 1.7 |
| Dubbelfel / Match | 2.6 | 5 |
| Räddade Breakbollar | 54.5% | - |
| Konvert. Breakbollar | 30.9% | - |
| Vunna Returpoäng | 42.1% | - |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (17)
Senaste 20 (17)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 66.2% |
| 1:a Serv Vunna | 73.4% |
| 2:a Serv Vunna | 38.5% |
| Ess / Match | 2.1 |
| Dubbelfel / Match | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | 54.5% |
| Konvert. Breakbollar | 30.9% |
| Vunna Returpoäng | 42.1% |
| Servhållning % | 90.8% |
| Totala Poäng Vunna | 52.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 66.2% |
| 1:a Serv Vunna | 73.4% |
| 2:a Serv Vunna | 38.5% |
| Ess / Match | 2.1 |
| Dubbelfel / Match | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | 54.5% |
| Konvert. Breakbollar | 30.9% |
| Vunna Returpoäng | 42.1% |
| Servhållning % | 90.8% |
| Totala Poäng Vunna | 52.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 66.2% |
| 1:a Serv Vunna | 73.4% |
| 2:a Serv Vunna | 38.5% |
| Ess / Match | 2.3 |
| Dubbelfel / Match | 2.9 |
| Räddade Breakbollar | 54.5% |
| Konvert. Breakbollar | 30.9% |
| Vunna Returpoäng | 42.1% |
| Servhållning % | 79.2% |
| Totala Poäng Vunna | 52.1% |
Statistik by Surface
Hard (8)
Grus (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 66.2% |
| 1:a Serv Vunna | 73.4% |
| 2:a Serv Vunna | 38.5% |
| Ess / Match | 2.6 |
| Dubbelfel / Match | 2.6 |
| Räddade Breakbollar | 54.5% |
| Konvert. Breakbollar | 30.9% |
| Vunna Returpoäng | 42.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 1.7 |
| Dubbelfel / Match | 5 |