Prathyusha Rachapudi Prognoser, Statistik & Form
Ranking#1365
Senaste Formen
L
L
L
L
4
Analyserade Matcher
75%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
4.5/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:48 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
1.5/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:46 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
10/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:34 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.1/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Prathyusha Rachapudi – Tennisprognoser & Statistik
Prathyusha Rachapudi Vår AI-algoritm har analyserat 4 matcher med Prathyusha Rachapudi och uppnått en prognosprecision på över 75%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (23) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 62.1% | 60.6% | 60.6% |
| 1:a Serv Vunna | 58.8% | 60.2% | 60.2% |
| 2:a Serv Vunna | 38% | 41.2% | 41.2% |
| Ess / Match | 1.7 | 1.5 | 1.5 |
| Dubbelfel / Match | 6.2 | 7.5 | 8.6 |
| Räddade Breakbollar | 46.7% | 45.9% | 45.9% |
| Konvert. Breakbollar | 53.2% | 53.5% | 53.5% |
| Vunna Returpoäng | 48.1% | 48.3% | 48.3% |
| Servhållning % | 91.2% | 116% | 141.3% |
| Totala Poäng Vunna | 62.2% | 61.7% | 61.7% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (18) | Grus (5) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 60.6% | - |
| 1:a Serv Vunna | 60.2% | - |
| 2:a Serv Vunna | 41.2% | - |
| Ess / Match | 1.6 | 1.2 |
| Dubbelfel / Match | 7.7 | 12 |
| Räddade Breakbollar | 45.9% | - |
| Konvert. Breakbollar | 53.5% | - |
| Vunna Returpoäng | 49.9% | 39.5% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (23)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60.6% |
| 1:a Serv Vunna | 60.2% |
| 2:a Serv Vunna | 41.2% |
| Ess / Match | 1.5 |
| Dubbelfel / Match | 8.6 |
| Räddade Breakbollar | 45.9% |
| Konvert. Breakbollar | 53.5% |
| Vunna Returpoäng | 48.3% |
| Servhållning % | 141.3% |
| Totala Poäng Vunna | 61.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60.6% |
| 1:a Serv Vunna | 60.2% |
| 2:a Serv Vunna | 41.2% |
| Ess / Match | 1.5 |
| Dubbelfel / Match | 7.5 |
| Räddade Breakbollar | 45.9% |
| Konvert. Breakbollar | 53.5% |
| Vunna Returpoäng | 48.3% |
| Servhållning % | 116% |
| Totala Poäng Vunna | 61.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 62.1% |
| 1:a Serv Vunna | 58.8% |
| 2:a Serv Vunna | 38% |
| Ess / Match | 1.7 |
| Dubbelfel / Match | 6.2 |
| Räddade Breakbollar | 46.7% |
| Konvert. Breakbollar | 53.2% |
| Vunna Returpoäng | 48.1% |
| Servhållning % | 91.2% |
| Totala Poäng Vunna | 62.2% |
Statistik by Surface
Hard (18)
Grus (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60.6% |
| 1:a Serv Vunna | 60.2% |
| 2:a Serv Vunna | 41.2% |
| Ess / Match | 1.6 |
| Dubbelfel / Match | 7.7 |
| Räddade Breakbollar | 45.9% |
| Konvert. Breakbollar | 53.5% |
| Vunna Returpoäng | 49.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 1.2 |
| Dubbelfel / Match | 12 |
| Vunna Returpoäng | 39.5% |