Rebecca Munk Mortensen Prognoser, Statistik & Form
Ranking#690
Senaste Formen
W
W
L
L
L
7
Analyserade Matcher
28.6%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:15 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
2.6/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
661 736 |
O20.5 |
7/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
746 663 |
O20.5 |
5.9/10 | |
12:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.9/10 | |
12:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
7.3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
1.7/10 | |
14:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.6/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Rebecca Munk Mortensen – Tennisprognoser & Statistik
Rebecca Munk Mortensen Vår AI-algoritm har analyserat 7 matcher med Rebecca Munk Mortensen och uppnått en prognosprecision på över 28.6%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (40) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | - | 72.5% | 72.5% |
| 1:a Serv Vunna | - | 58.1% | 58.1% |
| 2:a Serv Vunna | - | 46.4% | 46.4% |
| Ess / Match | 1.3 | 1.5 | 1.4 |
| Dubbelfel / Match | 5.2 | 4.4 | 4.6 |
| Räddade Breakbollar | - | 68.8% | 68.8% |
| Konvert. Breakbollar | - | 40.7% | 40.7% |
| Vunna Returpoäng | 43.9% | 44.7% | 44.7% |
| Servhållning % | - | 157.8% | 339.2% |
| Totala Poäng Vunna | 86.6% | 67.7% | 67.7% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (18) | Grus (21) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 72.5% | - |
| 1:a Serv Vunna | 58.1% | - |
| 2:a Serv Vunna | 46.4% | - |
| Ess / Match | 1.9 | 0.9 |
| Dubbelfel / Match | 4.1 | 5 |
| Räddade Breakbollar | 68.8% | - |
| Konvert. Breakbollar | 40.7% | - |
| Vunna Returpoäng | 46.2% | 46.2% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (40)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 72.5% |
| 1:a Serv Vunna | 58.1% |
| 2:a Serv Vunna | 46.4% |
| Ess / Match | 1.4 |
| Dubbelfel / Match | 4.6 |
| Räddade Breakbollar | 68.8% |
| Konvert. Breakbollar | 40.7% |
| Vunna Returpoäng | 44.7% |
| Servhållning % | 339.2% |
| Totala Poäng Vunna | 67.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 72.5% |
| 1:a Serv Vunna | 58.1% |
| 2:a Serv Vunna | 46.4% |
| Ess / Match | 1.5 |
| Dubbelfel / Match | 4.4 |
| Räddade Breakbollar | 68.8% |
| Konvert. Breakbollar | 40.7% |
| Vunna Returpoäng | 44.7% |
| Servhållning % | 157.8% |
| Totala Poäng Vunna | 67.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 5.2 |
| Vunna Returpoäng | 43.9% |
| Totala Poäng Vunna | 86.6% |
Statistik by Surface
Hard (18)
Grus (21)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 72.5% |
| 1:a Serv Vunna | 58.1% |
| 2:a Serv Vunna | 46.4% |
| Ess / Match | 1.9 |
| Dubbelfel / Match | 4.1 |
| Räddade Breakbollar | 68.8% |
| Konvert. Breakbollar | 40.7% |
| Vunna Returpoäng | 46.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 0.9 |
| Dubbelfel / Match | 5 |
| Vunna Returpoäng | 46.2% |