Roberto Carballés Baena Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
Tennis Tips
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:20 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U25.5 |
7.3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 363 |
O21.5 |
5.7/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:05 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
6.3/10 | |
13:25 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 466 |
O16.5 |
9.5/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
U24.5 |
5.6/10 | |
10:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
6.2/10 | |
10:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
467 635 |
O19.5 |
7.3/10 | |
13:40 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
5.9/10 | |
10:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3.3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
10/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:10 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
654 276 |
O19.5 |
9.6/10 | |
10:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
7.2/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:35 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
7.1/10 | |
17:05 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
666 742 |
O19.5 |
8.8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 636 |
O19.5 |
9.8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:50 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U30.5 |
9.1/10 | |
15:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U27.5 |
10/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
6626 4460 |
O18.5 |
10/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 46 |
1 |
1.3/10 |
Om Roberto Carballés Baena – Tennisprognoser & Statistik
Roberto Carballés Baena är en 32-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 199 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 20 matcher med Roberto Carballés Baena och uppnått en prognosprecision på över 60%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (40) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 69.8% | 67.5% | 63.9% |
| 1:a Serv Vunna | 66.6% | 69.9% | 67.5% |
| 2:a Serv Vunna | 46.3% | 49.1% | 49.7% |
| Ess / Match | 2.7 | 5.1 | 3.8 |
| Dubbelfel / Match | 2.6 | 2.6 | 2.5 |
| Räddade Breakbollar | 67.7% | 63.1% | 63.8% |
| Konvert. Breakbollar | 23.7% | 20.5% | 22.1% |
| Vunna Returpoäng | 40.5% | 37.9% | 39% |
| Servhållning % | 60.5% | 63.2% | 61% |
| Totala Poäng Vunna | 50.4% | 50% | 49.7% |
| Statistik | Hard (17) | Grus (22) | Gräs (1) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 61.1% | 66.9% | 56.8% |
| 1:a Serv Vunna | 70.7% | 64.8% | 66.7% |
| 2:a Serv Vunna | 50.5% | 49.9% | 36.6% |
| Ess / Match | 5.8 | 2.2 | 4 |
| Dubbelfel / Match | 3.2 | 1.9 | 4 |
| Räddade Breakbollar | 64.2% | 64.4% | 50% |
| Konvert. Breakbollar | 19.8% | 24.9% | 7.1% |
| Vunna Returpoäng | 37.1% | 41% | 30.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 63.9% |
| 1:a Serv Vunna | 67.5% |
| 2:a Serv Vunna | 49.7% |
| Ess / Match | 3.8 |
| Dubbelfel / Match | 2.5 |
| Räddade Breakbollar | 63.8% |
| Konvert. Breakbollar | 22.1% |
| Vunna Returpoäng | 39% |
| Servhållning % | 61% |
| Totala Poäng Vunna | 49.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 67.5% |
| 1:a Serv Vunna | 69.9% |
| 2:a Serv Vunna | 49.1% |
| Ess / Match | 5.1 |
| Dubbelfel / Match | 2.6 |
| Räddade Breakbollar | 63.1% |
| Konvert. Breakbollar | 20.5% |
| Vunna Returpoäng | 37.9% |
| Servhållning % | 63.2% |
| Totala Poäng Vunna | 50% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 69.8% |
| 1:a Serv Vunna | 66.6% |
| 2:a Serv Vunna | 46.3% |
| Ess / Match | 2.7 |
| Dubbelfel / Match | 2.6 |
| Räddade Breakbollar | 67.7% |
| Konvert. Breakbollar | 23.7% |
| Vunna Returpoäng | 40.5% |
| Servhållning % | 60.5% |
| Totala Poäng Vunna | 50.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 61.1% |
| 1:a Serv Vunna | 70.7% |
| 2:a Serv Vunna | 50.5% |
| Ess / Match | 5.8 |
| Dubbelfel / Match | 3.2 |
| Räddade Breakbollar | 64.2% |
| Konvert. Breakbollar | 19.8% |
| Vunna Returpoäng | 37.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 66.9% |
| 1:a Serv Vunna | 64.8% |
| 2:a Serv Vunna | 49.9% |
| Ess / Match | 2.2 |
| Dubbelfel / Match | 1.9 |
| Räddade Breakbollar | 64.4% |
| Konvert. Breakbollar | 24.9% |
| Vunna Returpoäng | 41% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 56.8% |
| 1:a Serv Vunna | 66.7% |
| 2:a Serv Vunna | 36.6% |
| Ess / Match | 4 |
| Dubbelfel / Match | 4 |
| Räddade Breakbollar | 50% |
| Konvert. Breakbollar | 7.1% |
| Vunna Returpoäng | 30.7% |