Romane Longueville Prognoser, Statistik & Form
Ranking#930
Senaste Formen
L
W
L
L
L
5
Analyserade Matcher
40%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
726 562 |
O19.5 |
8.3/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
5.2/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 634 |
O20.5 |
5.4/10 | |
11:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
8.6/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:45 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U20.5 |
4.3/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
12 66 |
|
||
08:45 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
|
Om Romane Longueville – Tennisprognoser & Statistik
Romane Longueville Vår AI-algoritm har analyserat 5 matcher med Romane Longueville och uppnått en prognosprecision på över 40%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (26) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 59% | 56.5% | 56.5% |
| 1:a Serv Vunna | 65.3% | 71.9% | 71.9% |
| 2:a Serv Vunna | 47% | 52.3% | 52.3% |
| Ess / Match | 1.3 | 1 | 1 |
| Dubbelfel / Match | 6.4 | 5.1 | 5.2 |
| Räddade Breakbollar | 42.9% | 47.1% | 47.1% |
| Konvert. Breakbollar | 54.5% | 56.8% | 56.8% |
| Vunna Returpoäng | 48.6% | 49.8% | 49.8% |
| Servhållning % | 137.3% | 115.4% | 161.8% |
| Totala Poäng Vunna | 72.5% | 70.3% | 70.3% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (9) | Grus (15) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 56.5% | - |
| 1:a Serv Vunna | 71.9% | - |
| 2:a Serv Vunna | 52.3% | - |
| Ess / Match | 1.8 | 0.5 |
| Dubbelfel / Match | 4.4 | 5.9 |
| Räddade Breakbollar | 47.1% | - |
| Konvert. Breakbollar | 56.8% | - |
| Vunna Returpoäng | 52% | 48% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (26)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 56.5% |
| 1:a Serv Vunna | 71.9% |
| 2:a Serv Vunna | 52.3% |
| Ess / Match | 1 |
| Dubbelfel / Match | 5.2 |
| Räddade Breakbollar | 47.1% |
| Konvert. Breakbollar | 56.8% |
| Vunna Returpoäng | 49.8% |
| Servhållning % | 161.8% |
| Totala Poäng Vunna | 70.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 56.5% |
| 1:a Serv Vunna | 71.9% |
| 2:a Serv Vunna | 52.3% |
| Ess / Match | 1 |
| Dubbelfel / Match | 5.1 |
| Räddade Breakbollar | 47.1% |
| Konvert. Breakbollar | 56.8% |
| Vunna Returpoäng | 49.8% |
| Servhållning % | 115.4% |
| Totala Poäng Vunna | 70.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 59% |
| 1:a Serv Vunna | 65.3% |
| 2:a Serv Vunna | 47% |
| Ess / Match | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 6.4 |
| Räddade Breakbollar | 42.9% |
| Konvert. Breakbollar | 54.5% |
| Vunna Returpoäng | 48.6% |
| Servhållning % | 137.3% |
| Totala Poäng Vunna | 72.5% |
Statistik by Surface
Hard (9)
Grus (15)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 56.5% |
| 1:a Serv Vunna | 71.9% |
| 2:a Serv Vunna | 52.3% |
| Ess / Match | 1.8 |
| Dubbelfel / Match | 4.4 |
| Räddade Breakbollar | 47.1% |
| Konvert. Breakbollar | 56.8% |
| Vunna Returpoäng | 52% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 0.5 |
| Dubbelfel / Match | 5.9 |
| Vunna Returpoäng | 48% |