Sara Victoria Balan Prognoser, Statistik & Form
Ranking#1007
Senaste Formen
W
L
W
L
L
5
Analyserade Matcher
60%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:21 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
U20.5 |
4.3/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Avslutad |
| 1
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.5/10 | |
11:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
364 636 |
O17.5 |
8/10 | |
12:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
5/10 | |
08:35 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.6/10 |
Om Sara Victoria Balan – Tennisprognoser & Statistik
Sara Victoria Balan Vår AI-algoritm har analyserat 5 matcher med Sara Victoria Balan och uppnått en prognosprecision på över 60%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (39) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 78.1% | 73.8% | 74.1% |
| 1:a Serv Vunna | 56.6% | 55.3% | 54.5% |
| 2:a Serv Vunna | 41.6% | 42.7% | 42.3% |
| Ess / Match | 0.7 | 0.7 | 0.5 |
| Dubbelfel / Match | 2.6 | 2.9 | 2.3 |
| Räddade Breakbollar | 62.7% | 55% | 53.3% |
| Konvert. Breakbollar | 61.8% | 51.3% | 51.3% |
| Vunna Returpoäng | 51.7% | 49.4% | 49.4% |
| Servhållning % | 61.1% | 57.6% | 62.9% |
| Totala Poäng Vunna | 56% | 52.5% | 49.8% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (1) | Grus (38) |
|---|---|---|
| Första Serv % | - | 74.1% |
| 1:a Serv Vunna | - | 54.5% |
| 2:a Serv Vunna | - | 42.3% |
| Ess / Match | 1 | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 2 | 2.3 |
| Räddade Breakbollar | - | 53.3% |
| Konvert. Breakbollar | - | 51.3% |
| Vunna Returpoäng | 41% | 49.9% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (39)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 74.1% |
| 1:a Serv Vunna | 54.5% |
| 2:a Serv Vunna | 42.3% |
| Ess / Match | 0.5 |
| Dubbelfel / Match | 2.3 |
| Räddade Breakbollar | 53.3% |
| Konvert. Breakbollar | 51.3% |
| Vunna Returpoäng | 49.4% |
| Servhållning % | 62.9% |
| Totala Poäng Vunna | 49.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 73.8% |
| 1:a Serv Vunna | 55.3% |
| 2:a Serv Vunna | 42.7% |
| Ess / Match | 0.7 |
| Dubbelfel / Match | 2.9 |
| Räddade Breakbollar | 55% |
| Konvert. Breakbollar | 51.3% |
| Vunna Returpoäng | 49.4% |
| Servhållning % | 57.6% |
| Totala Poäng Vunna | 52.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 78.1% |
| 1:a Serv Vunna | 56.6% |
| 2:a Serv Vunna | 41.6% |
| Ess / Match | 0.7 |
| Dubbelfel / Match | 2.6 |
| Räddade Breakbollar | 62.7% |
| Konvert. Breakbollar | 61.8% |
| Vunna Returpoäng | 51.7% |
| Servhållning % | 61.1% |
| Totala Poäng Vunna | 56% |
Statistik by Surface
Hard (1)
Grus (38)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 1 |
| Dubbelfel / Match | 2 |
| Vunna Returpoäng | 41% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 74.1% |
| 1:a Serv Vunna | 54.5% |
| 2:a Serv Vunna | 42.3% |
| Ess / Match | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 2.3 |
| Räddade Breakbollar | 53.3% |
| Konvert. Breakbollar | 51.3% |
| Vunna Returpoäng | 49.9% |