Sebastian Fanselow Prognoser, Statistik & Form
Ranking#1063
Ålder33
HandHöger
Senaste Formen
L
W
W
L
L
4
Analyserade Matcher
25%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
065 627 |
O21.5 |
4.8/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Avslutad |
| 1
1
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
4.9/10 | |
12:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
1.5/10 | |
11:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
3.5/10 | |
11:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
22 66 |
|
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
|
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Sebastian Fanselow – Tennisprognoser & Statistik
Sebastian Fanselow är en 33-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 1063 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 4 matcher med Sebastian Fanselow och uppnått en prognosprecision på över 25%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (28) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 65.1% | 65% | 65% |
| 1:a Serv Vunna | 66.8% | 65.3% | 65.3% |
| 2:a Serv Vunna | 47.4% | 48.8% | 48.8% |
| Ess / Match | 2.8 | 2.9 | 3.2 |
| Dubbelfel / Match | 2.6 | 3 | 3.3 |
| Räddade Breakbollar | 43.2% | 46.3% | 46.3% |
| Konvert. Breakbollar | 35.4% | 31.9% | 31.9% |
| Vunna Returpoäng | 44% | 41.9% | 41.9% |
| Servhållning % | 60.8% | 65.6% | 66.4% |
| Totala Poäng Vunna | 51.7% | 50.5% | 50.5% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (22) | Grus (6) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 64.3% | 72.4% |
| 1:a Serv Vunna | 67.3% | 45.2% |
| 2:a Serv Vunna | 48.7% | 50% |
| Ess / Match | 3.4 | 2.5 |
| Dubbelfel / Match | 3.5 | 2.7 |
| Räddade Breakbollar | 43.6% | 58.3% |
| Konvert. Breakbollar | 33.3% | 12.5% |
| Vunna Returpoäng | 42.9% | 24.3% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (28)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 65% |
| 1:a Serv Vunna | 65.3% |
| 2:a Serv Vunna | 48.8% |
| Ess / Match | 3.2 |
| Dubbelfel / Match | 3.3 |
| Räddade Breakbollar | 46.3% |
| Konvert. Breakbollar | 31.9% |
| Vunna Returpoäng | 41.9% |
| Servhållning % | 66.4% |
| Totala Poäng Vunna | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 65% |
| 1:a Serv Vunna | 65.3% |
| 2:a Serv Vunna | 48.8% |
| Ess / Match | 2.9 |
| Dubbelfel / Match | 3 |
| Räddade Breakbollar | 46.3% |
| Konvert. Breakbollar | 31.9% |
| Vunna Returpoäng | 41.9% |
| Servhållning % | 65.6% |
| Totala Poäng Vunna | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 65.1% |
| 1:a Serv Vunna | 66.8% |
| 2:a Serv Vunna | 47.4% |
| Ess / Match | 2.8 |
| Dubbelfel / Match | 2.6 |
| Räddade Breakbollar | 43.2% |
| Konvert. Breakbollar | 35.4% |
| Vunna Returpoäng | 44% |
| Servhållning % | 60.8% |
| Totala Poäng Vunna | 51.7% |
Statistik by Surface
Hard (22)
Grus (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64.3% |
| 1:a Serv Vunna | 67.3% |
| 2:a Serv Vunna | 48.7% |
| Ess / Match | 3.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.5 |
| Räddade Breakbollar | 43.6% |
| Konvert. Breakbollar | 33.3% |
| Vunna Returpoäng | 42.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 72.4% |
| 1:a Serv Vunna | 45.2% |
| 2:a Serv Vunna | 50% |
| Ess / Match | 2.5 |
| Dubbelfel / Match | 2.7 |
| Räddade Breakbollar | 58.3% |
| Konvert. Breakbollar | 12.5% |
| Vunna Returpoäng | 24.3% |