Selina Atay Prognoser, Statistik & Form
Ranking#1057
Senaste Formen
L
W
L
L
W
10
Analyserade Matcher
90%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U21.5 |
5.5/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
621 366 |
2 |
6.1/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 20 |
1 |
3/10 | |
11:51 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
2.3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
10/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 | |
10:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
6.5/10 | |
10:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 166 |
2 |
8/10 | |
08:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 52 |
|
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 625 |
1 |
8/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
8.9/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Selina Atay – Tennisprognoser & Statistik
Selina Atay Vår AI-algoritm har analyserat 10 matcher med Selina Atay och uppnått en prognosprecision på över 90%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (31) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 51.1% | 60.2% | 60.2% |
| 1:a Serv Vunna | 41.7% | 54.4% | 54.4% |
| 2:a Serv Vunna | 26.1% | 31.1% | 31.1% |
| Ess / Match | 0 | 0 | 0.1 |
| Dubbelfel / Match | 2.3 | 2 | 2.2 |
| Räddade Breakbollar | 46.2% | 50% | 50% |
| Konvert. Breakbollar | 16.7% | 12.5% | 12.5% |
| Vunna Returpoäng | 44.8% | 43.5% | 43.5% |
| Servhållning % | 680.9% | 334.5% | 458.4% |
| Totala Poäng Vunna | 92.5% | 84.6% | 84.6% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (25) | Grus (4) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 66.7% | 51.1% |
| 1:a Serv Vunna | 61.4% | 41.7% |
| 2:a Serv Vunna | 36.4% | 26.1% |
| Ess / Match | 0.2 | 0 |
| Dubbelfel / Match | 2.1 | 1.8 |
| Räddade Breakbollar | 55.6% | 46.2% |
| Konvert. Breakbollar | 10% | 16.7% |
| Vunna Returpoäng | 44.5% | 34.2% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (31)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60.2% |
| 1:a Serv Vunna | 54.4% |
| 2:a Serv Vunna | 31.1% |
| Ess / Match | 0.1 |
| Dubbelfel / Match | 2.2 |
| Räddade Breakbollar | 50% |
| Konvert. Breakbollar | 12.5% |
| Vunna Returpoäng | 43.5% |
| Servhållning % | 458.4% |
| Totala Poäng Vunna | 84.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60.2% |
| 1:a Serv Vunna | 54.4% |
| 2:a Serv Vunna | 31.1% |
| Ess / Match | 0 |
| Dubbelfel / Match | 2 |
| Räddade Breakbollar | 50% |
| Konvert. Breakbollar | 12.5% |
| Vunna Returpoäng | 43.5% |
| Servhållning % | 334.5% |
| Totala Poäng Vunna | 84.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 51.1% |
| 1:a Serv Vunna | 41.7% |
| 2:a Serv Vunna | 26.1% |
| Ess / Match | 0 |
| Dubbelfel / Match | 2.3 |
| Räddade Breakbollar | 46.2% |
| Konvert. Breakbollar | 16.7% |
| Vunna Returpoäng | 44.8% |
| Servhållning % | 680.9% |
| Totala Poäng Vunna | 92.5% |
Statistik by Surface
Hard (25)
Grus (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 66.7% |
| 1:a Serv Vunna | 61.4% |
| 2:a Serv Vunna | 36.4% |
| Ess / Match | 0.2 |
| Dubbelfel / Match | 2.1 |
| Räddade Breakbollar | 55.6% |
| Konvert. Breakbollar | 10% |
| Vunna Returpoäng | 44.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 51.1% |
| 1:a Serv Vunna | 41.7% |
| 2:a Serv Vunna | 26.1% |
| Ess / Match | 0 |
| Dubbelfel / Match | 1.8 |
| Räddade Breakbollar | 46.2% |
| Konvert. Breakbollar | 16.7% |
| Vunna Returpoäng | 34.2% |