Shiyu Ye Prognoser, Statistik & Form
Ranking#784
Senaste Formen
W
L
L
L
L
9
Analyserade Matcher
55.6%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U20.5 |
3.5/10 | |
09:13 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
560 726 |
2 |
7.1/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:25 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.8/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:15 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 363 |
O18.5 |
7.5/10 | |
05:13 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
647 265 |
O20.5 |
7.1/10 | |
03:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
3.5/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
265 627 |
2 |
5/10 | |
08:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 266 |
2 |
5.8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
7.4/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Shiyu Ye – Tennisprognoser & Statistik
Shiyu Ye Vår AI-algoritm har analyserat 9 matcher med Shiyu Ye och uppnått en prognosprecision på över 55.6%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (27) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 60.4% | 60.4% | 60.4% |
| 1:a Serv Vunna | 53.1% | 53.1% | 53.1% |
| 2:a Serv Vunna | 28.6% | 28.6% | 28.6% |
| Ess / Match | 0.6 | 0.5 | 0.9 |
| Dubbelfel / Match | 2.2 | 2.1 | 2.4 |
| Räddade Breakbollar | 37.5% | 37.5% | 37.5% |
| Konvert. Breakbollar | 12.5% | 12.5% | 12.5% |
| Vunna Returpoäng | 48.7% | 47.8% | 47.8% |
| Servhållning % | 615.1% | 964.2% | 1237.7% |
| Totala Poäng Vunna | 91.7% | 92.7% | 92.7% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (26) | Grus (1) |
|---|---|---|
| Första Serv % | - | 60.4% |
| 1:a Serv Vunna | - | 53.1% |
| 2:a Serv Vunna | - | 28.6% |
| Ess / Match | 0.9 | 0 |
| Dubbelfel / Match | 2.5 | 0 |
| Räddade Breakbollar | - | 37.5% |
| Konvert. Breakbollar | - | 12.5% |
| Vunna Returpoäng | 48.5% | 36% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (27)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60.4% |
| 1:a Serv Vunna | 53.1% |
| 2:a Serv Vunna | 28.6% |
| Ess / Match | 0.9 |
| Dubbelfel / Match | 2.4 |
| Räddade Breakbollar | 37.5% |
| Konvert. Breakbollar | 12.5% |
| Vunna Returpoäng | 47.8% |
| Servhållning % | 1237.7% |
| Totala Poäng Vunna | 92.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60.4% |
| 1:a Serv Vunna | 53.1% |
| 2:a Serv Vunna | 28.6% |
| Ess / Match | 0.5 |
| Dubbelfel / Match | 2.1 |
| Räddade Breakbollar | 37.5% |
| Konvert. Breakbollar | 12.5% |
| Vunna Returpoäng | 47.8% |
| Servhållning % | 964.2% |
| Totala Poäng Vunna | 92.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60.4% |
| 1:a Serv Vunna | 53.1% |
| 2:a Serv Vunna | 28.6% |
| Ess / Match | 0.6 |
| Dubbelfel / Match | 2.2 |
| Räddade Breakbollar | 37.5% |
| Konvert. Breakbollar | 12.5% |
| Vunna Returpoäng | 48.7% |
| Servhållning % | 615.1% |
| Totala Poäng Vunna | 91.7% |
Statistik by Surface
Hard (26)
Grus (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 0.9 |
| Dubbelfel / Match | 2.5 |
| Vunna Returpoäng | 48.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60.4% |
| 1:a Serv Vunna | 53.1% |
| 2:a Serv Vunna | 28.6% |
| Ess / Match | 0 |
| Dubbelfel / Match | 0 |
| Räddade Breakbollar | 37.5% |
| Konvert. Breakbollar | 12.5% |
| Vunna Returpoäng | 36% |