Stefan Storch Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
L
L
L
W
L
8
Analyserade Matcher
50%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:12 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
U22.5 |
5.4/10 | |
04:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
5.7/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
2/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.9/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.9/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U21.5 |
3.8/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.6/10 | |
04:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.6/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Stefan Storch – Tennisprognoser & Statistik
Stefan Storch Vår AI-algoritm har analyserat 8 matcher med Stefan Storch och uppnått en prognosprecision på över 50%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (36) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 53.9% | 67.3% | 68% |
| 1:a Serv Vunna | 73.2% | 62.7% | 67.2% |
| 2:a Serv Vunna | 37.1% | 40.9% | 45.6% |
| Ess / Match | 4.5 | 4.1 | 3.4 |
| Dubbelfel / Match | 4.7 | 3.9 | 3.3 |
| Räddade Breakbollar | 54.5% | 45.3% | 51.4% |
| Konvert. Breakbollar | 58.3% | 31.5% | 28.3% |
| Vunna Returpoäng | 38.9% | 39.5% | 39.5% |
| Servhållning % | 538.2% | 123.5% | 84.8% |
| Totala Poäng Vunna | 92.1% | 70.7% | 62% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (30) | Gräs (3) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 68% | - |
| 1:a Serv Vunna | 67.2% | - |
| 2:a Serv Vunna | 45.6% | - |
| Ess / Match | 3.3 | 3.3 |
| Dubbelfel / Match | 3.1 | 4 |
| Räddade Breakbollar | 51.4% | - |
| Konvert. Breakbollar | 28.3% | - |
| Vunna Returpoäng | 40.7% | 29.1% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (36)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 68% |
| 1:a Serv Vunna | 67.2% |
| 2:a Serv Vunna | 45.6% |
| Ess / Match | 3.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.3 |
| Räddade Breakbollar | 51.4% |
| Konvert. Breakbollar | 28.3% |
| Vunna Returpoäng | 39.5% |
| Servhållning % | 84.8% |
| Totala Poäng Vunna | 62% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 67.3% |
| 1:a Serv Vunna | 62.7% |
| 2:a Serv Vunna | 40.9% |
| Ess / Match | 4.1 |
| Dubbelfel / Match | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | 45.3% |
| Konvert. Breakbollar | 31.5% |
| Vunna Returpoäng | 39.5% |
| Servhållning % | 123.5% |
| Totala Poäng Vunna | 70.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 53.9% |
| 1:a Serv Vunna | 73.2% |
| 2:a Serv Vunna | 37.1% |
| Ess / Match | 4.5 |
| Dubbelfel / Match | 4.7 |
| Räddade Breakbollar | 54.5% |
| Konvert. Breakbollar | 58.3% |
| Vunna Returpoäng | 38.9% |
| Servhållning % | 538.2% |
| Totala Poäng Vunna | 92.1% |
Statistik by Surface
Hard (30)
Gräs (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 68% |
| 1:a Serv Vunna | 67.2% |
| 2:a Serv Vunna | 45.6% |
| Ess / Match | 3.3 |
| Dubbelfel / Match | 3.1 |
| Räddade Breakbollar | 51.4% |
| Konvert. Breakbollar | 28.3% |
| Vunna Returpoäng | 40.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 3.3 |
| Dubbelfel / Match | 4 |
| Vunna Returpoäng | 29.1% |