Tadija Radovanović Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
L
1
Analyserade Matcher
100%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:17 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
1/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Tadija Radovanović – Tennisprognoser & Statistik
Tadija Radovanović Vår AI-algoritm har analyserat 1 matcher med Tadija Radovanović och uppnått en prognosprecision på över 100%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (43) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 69.5% | 71.4% | 66.8% |
| 1:a Serv Vunna | 70.7% | 65.5% | 65.4% |
| 2:a Serv Vunna | 49.2% | 48.6% | 48.8% |
| Ess / Match | 5.9 | 4.8 | 4.3 |
| Dubbelfel / Match | 1.7 | 1.5 | 2.3 |
| Räddade Breakbollar | 48% | 61.7% | 61% |
| Konvert. Breakbollar | 11.8% | 21% | 19.1% |
| Vunna Returpoäng | 30.2% | 35.9% | 35.4% |
| Servhållning % | 90.9% | 70.6% | 64.1% |
| Totala Poäng Vunna | 55.3% | 52.2% | 49.6% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (4) | Grus (33) |
|---|---|---|
| Första Serv % | - | 66.3% |
| 1:a Serv Vunna | - | 64.3% |
| 2:a Serv Vunna | - | 48.8% |
| Ess / Match | 3.8 | 3.8 |
| Dubbelfel / Match | 2 | 2.4 |
| Räddade Breakbollar | - | 62.3% |
| Konvert. Breakbollar | - | 20.6% |
| Vunna Returpoäng | 27.8% | 36.6% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (43)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 66.8% |
| 1:a Serv Vunna | 65.4% |
| 2:a Serv Vunna | 48.8% |
| Ess / Match | 4.3 |
| Dubbelfel / Match | 2.3 |
| Räddade Breakbollar | 61% |
| Konvert. Breakbollar | 19.1% |
| Vunna Returpoäng | 35.4% |
| Servhållning % | 64.1% |
| Totala Poäng Vunna | 49.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 71.4% |
| 1:a Serv Vunna | 65.5% |
| 2:a Serv Vunna | 48.6% |
| Ess / Match | 4.8 |
| Dubbelfel / Match | 1.5 |
| Räddade Breakbollar | 61.7% |
| Konvert. Breakbollar | 21% |
| Vunna Returpoäng | 35.9% |
| Servhållning % | 70.6% |
| Totala Poäng Vunna | 52.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 69.5% |
| 1:a Serv Vunna | 70.7% |
| 2:a Serv Vunna | 49.2% |
| Ess / Match | 5.9 |
| Dubbelfel / Match | 1.7 |
| Räddade Breakbollar | 48% |
| Konvert. Breakbollar | 11.8% |
| Vunna Returpoäng | 30.2% |
| Servhållning % | 90.9% |
| Totala Poäng Vunna | 55.3% |
Statistik by Surface
Hard (4)
Grus (33)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 3.8 |
| Dubbelfel / Match | 2 |
| Vunna Returpoäng | 27.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 66.3% |
| 1:a Serv Vunna | 64.3% |
| 2:a Serv Vunna | 48.8% |
| Ess / Match | 3.8 |
| Dubbelfel / Match | 2.4 |
| Räddade Breakbollar | 62.3% |
| Konvert. Breakbollar | 20.6% |
| Vunna Returpoäng | 36.6% |