Teodor Davidov Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
L
W
L
L
L
7
Analyserade Matcher
57.1%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U22.5 |
3.3/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:55 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 265 |
1 |
5.8/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1/10 | |
16:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
643 466 |
O19.5 |
5.1/10 | |
17:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
1.7/10 | |
15:15 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4.8/10 | |
15:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8.4/10 |
Om Teodor Davidov – Tennisprognoser & Statistik
Teodor Davidov Vår AI-algoritm har analyserat 7 matcher med Teodor Davidov och uppnått en prognosprecision på över 57.1%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (19) | Senaste 52 Veckorna (19) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 60.1% | 60.1% | 60.1% |
| 1:a Serv Vunna | 56.6% | 58.8% | 58.8% |
| 2:a Serv Vunna | 43.2% | 49.2% | 49.2% |
| Ess / Match | 1.4 | 1.3 | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 4.3 | 4 | 4 |
| Räddade Breakbollar | 52.5% | 51.1% | 51.1% |
| Konvert. Breakbollar | 0% | 0% | 0% |
| Vunna Returpoäng | 38% | 38% | 38% |
| Servhållning % | 70.3% | 61.7% | 61.7% |
| Totala Poäng Vunna | 29.1% | 12.9% | 12.9% |
Statistik by Surface
| Statistik | Grus (13) |
|---|---|
| Första Serv % | 59.2% |
| 1:a Serv Vunna | 57.5% |
| 2:a Serv Vunna | 46.2% |
| Ess / Match | 1.2 |
| Dubbelfel / Match | 4.2 |
| Räddade Breakbollar | 47.1% |
| Konvert. Breakbollar | 0% |
| Vunna Returpoäng | 38% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (19)
Senaste 20 (19)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60.1% |
| 1:a Serv Vunna | 58.8% |
| 2:a Serv Vunna | 49.2% |
| Ess / Match | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 4 |
| Räddade Breakbollar | 51.1% |
| Konvert. Breakbollar | 0% |
| Vunna Returpoäng | 38% |
| Servhållning % | 61.7% |
| Totala Poäng Vunna | 12.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60.1% |
| 1:a Serv Vunna | 58.8% |
| 2:a Serv Vunna | 49.2% |
| Ess / Match | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 4 |
| Räddade Breakbollar | 51.1% |
| Konvert. Breakbollar | 0% |
| Vunna Returpoäng | 38% |
| Servhållning % | 61.7% |
| Totala Poäng Vunna | 12.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60.1% |
| 1:a Serv Vunna | 56.6% |
| 2:a Serv Vunna | 43.2% |
| Ess / Match | 1.4 |
| Dubbelfel / Match | 4.3 |
| Räddade Breakbollar | 52.5% |
| Konvert. Breakbollar | 0% |
| Vunna Returpoäng | 38% |
| Servhållning % | 70.3% |
| Totala Poäng Vunna | 29.1% |
Statistik by Surface
Grus (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 59.2% |
| 1:a Serv Vunna | 57.5% |
| 2:a Serv Vunna | 46.2% |
| Ess / Match | 1.2 |
| Dubbelfel / Match | 4.2 |
| Räddade Breakbollar | 47.1% |
| Konvert. Breakbollar | 0% |
| Vunna Returpoäng | 38% |