Thiago Monteiro Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
Tennis Tips
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:10 Avslutad |
| 0
0
|
|
|
2 |
643 266 |
O21.5 |
6/10 | |
04:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.2/10 | |
04:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
643 166 |
2 |
2/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
5.8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
U23.5 |
6.1/10 | |
21:35 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 742 |
O19.5 |
6.8/10 | |
23:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
644 466 |
O18.5 |
10/10 | |
17:50 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U23.5 |
5.7/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
U24.5 |
6.2/10 | |
15:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U24.5 |
6.9/10 | |
13:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U23.5 |
6.5/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:10 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:50 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 363 |
1 |
8.8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
6.3/10 | |
19:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
4/10 | |
21:05 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 643 |
O18.5 |
8.1/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:45 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
7.1/10 | |
17:50 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U25.5 |
7.4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
8.7/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
5.9/10 |
Om Thiago Monteiro – Tennisprognoser & Statistik
Thiago Monteiro är en 31-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 292 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 24 matcher med Thiago Monteiro och uppnått en prognosprecision på över 62.5%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (48) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 66.2% | 66.3% | 64.9% |
| 1:a Serv Vunna | 68.9% | 69.4% | 70.1% |
| 2:a Serv Vunna | 52.6% | 50.9% | 49.4% |
| Ess / Match | 5 | 4.6 | 4.2 |
| Dubbelfel / Match | 2.3 | 1.8 | 1.9 |
| Räddade Breakbollar | 62.5% | 63.2% | 62.3% |
| Konvert. Breakbollar | 21% | 20.1% | 18.9% |
| Vunna Returpoäng | 38.6% | 36.9% | 36.1% |
| Servhållning % | 63.4% | 63.2% | 62.8% |
| Totala Poäng Vunna | 51.5% | 50.2% | 49.6% |
| Statistik | Hard (1) | Grus (47) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 80.9% | 64.5% |
| 1:a Serv Vunna | 65.8% | 70.3% |
| 2:a Serv Vunna | 44.4% | 49.5% |
| Ess / Match | 5 | 4.1 |
| Dubbelfel / Match | 4 | 1.8 |
| Räddade Breakbollar | 44.4% | 62.8% |
| Konvert. Breakbollar | 23.5% | 18.7% |
| Vunna Returpoäng | 37.4% | 36% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64.9% |
| 1:a Serv Vunna | 70.1% |
| 2:a Serv Vunna | 49.4% |
| Ess / Match | 4.2 |
| Dubbelfel / Match | 1.9 |
| Räddade Breakbollar | 62.3% |
| Konvert. Breakbollar | 18.9% |
| Vunna Returpoäng | 36.1% |
| Servhållning % | 62.8% |
| Totala Poäng Vunna | 49.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 66.3% |
| 1:a Serv Vunna | 69.4% |
| 2:a Serv Vunna | 50.9% |
| Ess / Match | 4.6 |
| Dubbelfel / Match | 1.8 |
| Räddade Breakbollar | 63.2% |
| Konvert. Breakbollar | 20.1% |
| Vunna Returpoäng | 36.9% |
| Servhållning % | 63.2% |
| Totala Poäng Vunna | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 66.2% |
| 1:a Serv Vunna | 68.9% |
| 2:a Serv Vunna | 52.6% |
| Ess / Match | 5 |
| Dubbelfel / Match | 2.3 |
| Räddade Breakbollar | 62.5% |
| Konvert. Breakbollar | 21% |
| Vunna Returpoäng | 38.6% |
| Servhållning % | 63.4% |
| Totala Poäng Vunna | 51.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 80.9% |
| 1:a Serv Vunna | 65.8% |
| 2:a Serv Vunna | 44.4% |
| Ess / Match | 5 |
| Dubbelfel / Match | 4 |
| Räddade Breakbollar | 44.4% |
| Konvert. Breakbollar | 23.5% |
| Vunna Returpoäng | 37.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64.5% |
| 1:a Serv Vunna | 70.3% |
| 2:a Serv Vunna | 49.5% |
| Ess / Match | 4.1 |
| Dubbelfel / Match | 1.8 |
| Räddade Breakbollar | 62.8% |
| Konvert. Breakbollar | 18.7% |
| Vunna Returpoäng | 36% |