Tom Sickenberger Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
W
L
L
3
Analyserade Matcher
66.7%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.3/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
562 726 |
2 |
5/10 | |
10:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
Om Tom Sickenberger – Tennisprognoser & Statistik
Tom Sickenberger Vår AI-algoritm har analyserat 3 matcher med Tom Sickenberger och uppnått en prognosprecision på över 66.7%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (18) | Senaste 52 Veckorna (18) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 78.4% | 78.4% | 78.4% |
| 1:a Serv Vunna | 65.2% | 65.2% | 65.2% |
| 2:a Serv Vunna | 48.3% | 48.3% | 48.3% |
| Ess / Match | 2.4 | 1.8 | 1.8 |
| Dubbelfel / Match | 3.4 | 3.6 | 3.6 |
| Räddade Breakbollar | 69.6% | 69.6% | 69.6% |
| Konvert. Breakbollar | 39.7% | 39.7% | 39.7% |
| Vunna Returpoäng | 44% | 44% | 44% |
| Servhållning % | 79.7% | 112.2% | 112.2% |
| Totala Poäng Vunna | 59% | 59% | 59% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (8) | Grus (10) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 78.4% | - |
| 1:a Serv Vunna | 65.2% | - |
| 2:a Serv Vunna | 48.3% | - |
| Ess / Match | 2.9 | 1 |
| Dubbelfel / Match | 3.3 | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | 69.6% | - |
| Konvert. Breakbollar | 39.7% | - |
| Vunna Returpoäng | 44.8% | 41.7% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (18)
Senaste 20 (18)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 78.4% |
| 1:a Serv Vunna | 65.2% |
| 2:a Serv Vunna | 48.3% |
| Ess / Match | 1.8 |
| Dubbelfel / Match | 3.6 |
| Räddade Breakbollar | 69.6% |
| Konvert. Breakbollar | 39.7% |
| Vunna Returpoäng | 44% |
| Servhållning % | 112.2% |
| Totala Poäng Vunna | 59% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 78.4% |
| 1:a Serv Vunna | 65.2% |
| 2:a Serv Vunna | 48.3% |
| Ess / Match | 1.8 |
| Dubbelfel / Match | 3.6 |
| Räddade Breakbollar | 69.6% |
| Konvert. Breakbollar | 39.7% |
| Vunna Returpoäng | 44% |
| Servhållning % | 112.2% |
| Totala Poäng Vunna | 59% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 78.4% |
| 1:a Serv Vunna | 65.2% |
| 2:a Serv Vunna | 48.3% |
| Ess / Match | 2.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.4 |
| Räddade Breakbollar | 69.6% |
| Konvert. Breakbollar | 39.7% |
| Vunna Returpoäng | 44% |
| Servhållning % | 79.7% |
| Totala Poäng Vunna | 59% |
Statistik by Surface
Hard (8)
Grus (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 78.4% |
| 1:a Serv Vunna | 65.2% |
| 2:a Serv Vunna | 48.3% |
| Ess / Match | 2.9 |
| Dubbelfel / Match | 3.3 |
| Räddade Breakbollar | 69.6% |
| Konvert. Breakbollar | 39.7% |
| Vunna Returpoäng | 44.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 1 |
| Dubbelfel / Match | 3.9 |
| Vunna Returpoäng | 41.7% |