Vera Zvonareva Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
Tennis Tips
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 264 |
O17.5 |
7.6/10 | |
12:20 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 643 |
O18.5 |
5.8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:39 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.3/10 | |
10:37 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 364 |
1 |
8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:20 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
625 267 |
O18.5 |
8.2/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:10 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
560 726 |
2 |
7.3/10 | |
10:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U23.5 |
6.3/10 | |
14:40 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:20 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 562 |
O8.5 |
10/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:40 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 266 |
2 |
8.8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4.5/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
12 66 |
2 |
7.6/10 | |
06:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
561 736 |
2 |
2.8/10 | |
08:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.9/10 |
Om Vera Zvonareva – Tennisprognoser & Statistik
Vera Zvonareva är en 41-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 321 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 14 matcher med Vera Zvonareva och uppnått en prognosprecision på över 64.3%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (20) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 70.2% | 67.9% | 67.9% |
| 1:a Serv Vunna | 65.7% | 64.7% | 64.7% |
| 2:a Serv Vunna | 43.5% | 45.6% | 45.6% |
| Ess / Match | 2.3 | 2.3 | 2.3 |
| Dubbelfel / Match | 3.7 | 3.5 | 3.5 |
| Räddade Breakbollar | 64.6% | 57% | 57% |
| Konvert. Breakbollar | 28.1% | 45.1% | 45.1% |
| Vunna Returpoäng | 42.6% | 46.5% | 46.5% |
| Servhållning % | 98.4% | 76.6% | 76.6% |
| Totala Poäng Vunna | 63% | 59.2% | 59.2% |
| Statistik | Hard (18) | Grus (2) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 65.7% | 80.7% |
| 1:a Serv Vunna | 66.6% | 55% |
| 2:a Serv Vunna | 47% | 30.8% |
| Ess / Match | 2.4 | 1.5 |
| Dubbelfel / Match | 3.4 | 3.5 |
| Räddade Breakbollar | 56.3% | 60% |
| Konvert. Breakbollar | 44.8% | 47.1% |
| Vunna Returpoäng | 46.8% | 44.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 67.9% |
| 1:a Serv Vunna | 64.7% |
| 2:a Serv Vunna | 45.6% |
| Ess / Match | 2.3 |
| Dubbelfel / Match | 3.5 |
| Räddade Breakbollar | 57% |
| Konvert. Breakbollar | 45.1% |
| Vunna Returpoäng | 46.5% |
| Servhållning % | 76.6% |
| Totala Poäng Vunna | 59.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 67.9% |
| 1:a Serv Vunna | 64.7% |
| 2:a Serv Vunna | 45.6% |
| Ess / Match | 2.3 |
| Dubbelfel / Match | 3.5 |
| Räddade Breakbollar | 57% |
| Konvert. Breakbollar | 45.1% |
| Vunna Returpoäng | 46.5% |
| Servhållning % | 76.6% |
| Totala Poäng Vunna | 59.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 70.2% |
| 1:a Serv Vunna | 65.7% |
| 2:a Serv Vunna | 43.5% |
| Ess / Match | 2.3 |
| Dubbelfel / Match | 3.7 |
| Räddade Breakbollar | 64.6% |
| Konvert. Breakbollar | 28.1% |
| Vunna Returpoäng | 42.6% |
| Servhållning % | 98.4% |
| Totala Poäng Vunna | 63% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 65.7% |
| 1:a Serv Vunna | 66.6% |
| 2:a Serv Vunna | 47% |
| Ess / Match | 2.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.4 |
| Räddade Breakbollar | 56.3% |
| Konvert. Breakbollar | 44.8% |
| Vunna Returpoäng | 46.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 80.7% |
| 1:a Serv Vunna | 55% |
| 2:a Serv Vunna | 30.8% |
| Ess / Match | 1.5 |
| Dubbelfel / Match | 3.5 |
| Räddade Breakbollar | 60% |
| Konvert. Breakbollar | 47.1% |
| Vunna Returpoäng | 44.2% |