Viktoria Veleva Prognoser, Statistik & Form
Ranking#1149
Senaste Formen
L
L
W
L
4
Analyserade Matcher
100%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.4/10 | |
11:10 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
1/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Avslutad |
| 1
1
|
|
|
2 |
24 66 |
U22.5 |
5.4/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:37 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
9.5/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Viktoria Veleva – Tennisprognoser & Statistik
Viktoria Veleva Vår AI-algoritm har analyserat 4 matcher med Viktoria Veleva och uppnått en prognosprecision på över 100%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (32) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | - | 72.3% | 72.3% |
| 1:a Serv Vunna | - | 54% | 54% |
| 2:a Serv Vunna | - | 37.1% | 37.1% |
| Ess / Match | 0.4 | 0.4 | 0.3 |
| Dubbelfel / Match | 7.6 | 7.7 | 7 |
| Räddade Breakbollar | - | 53.3% | 53.3% |
| Konvert. Breakbollar | - | 43.1% | 43.1% |
| Vunna Returpoäng | 53.1% | 50.5% | 50.5% |
| Servhållning % | - | 133.2% | 188.4% |
| Totala Poäng Vunna | 100.5% | 69.9% | 69.9% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (2) | Grus (24) |
|---|---|---|
| Första Serv % | - | 72.3% |
| 1:a Serv Vunna | - | 54% |
| 2:a Serv Vunna | - | 37.1% |
| Ess / Match | 1 | 0.3 |
| Dubbelfel / Match | 3 | 7 |
| Räddade Breakbollar | - | 53.3% |
| Konvert. Breakbollar | - | 43.1% |
| Vunna Returpoäng | 51.9% | 48.8% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (32)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 72.3% |
| 1:a Serv Vunna | 54% |
| 2:a Serv Vunna | 37.1% |
| Ess / Match | 0.3 |
| Dubbelfel / Match | 7 |
| Räddade Breakbollar | 53.3% |
| Konvert. Breakbollar | 43.1% |
| Vunna Returpoäng | 50.5% |
| Servhållning % | 188.4% |
| Totala Poäng Vunna | 69.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 72.3% |
| 1:a Serv Vunna | 54% |
| 2:a Serv Vunna | 37.1% |
| Ess / Match | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 7.7 |
| Räddade Breakbollar | 53.3% |
| Konvert. Breakbollar | 43.1% |
| Vunna Returpoäng | 50.5% |
| Servhållning % | 133.2% |
| Totala Poäng Vunna | 69.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 7.6 |
| Vunna Returpoäng | 53.1% |
| Totala Poäng Vunna | 100.5% |
Statistik by Surface
Hard (2)
Grus (24)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 1 |
| Dubbelfel / Match | 3 |
| Vunna Returpoäng | 51.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 72.3% |
| 1:a Serv Vunna | 54% |
| 2:a Serv Vunna | 37.1% |
| Ess / Match | 0.3 |
| Dubbelfel / Match | 7 |
| Räddade Breakbollar | 53.3% |
| Konvert. Breakbollar | 43.1% |
| Vunna Returpoäng | 48.8% |