Yannick Theodor Alexandrescou Prognoser, Statistik & Form
Ranking#1276
Ålder18
Senaste Formen
W
W
L
L
W
11
Analyserade Matcher
72.7%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
5.2/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:10 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
636 367 |
O20.5 |
8.2/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
732 666 |
O19.5 |
8.6/10 | |
14:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
4.8/10 | |
10:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
2/10 | |
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
166 637 |
2 |
8.3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
733 566 |
O19.5 |
6.4/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.2/10 | |
09:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
4.3/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Yannick Theodor Alexandrescou – Tennisprognoser & Statistik
Yannick Theodor Alexandrescou är en 18-årig professionell tennisspelare. Vår AI-algoritm har analyserat 11 matcher med Yannick Theodor Alexandrescou och uppnått en prognosprecision på över 72.7%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (17) | Senaste 52 Veckorna (17) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 69.3% | 69.3% | 69.3% |
| 1:a Serv Vunna | 62.1% | 62.1% | 62.1% |
| 2:a Serv Vunna | 46.5% | 46.5% | 46.5% |
| Ess / Match | 0.3 | 0.4 | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 2.9 | 2.3 | 2.3 |
| Räddade Breakbollar | 64.5% | 64.5% | 64.5% |
| Konvert. Breakbollar | 25% | 25% | 25% |
| Vunna Returpoäng | 40.5% | 42.7% | 42.7% |
| Servhållning % | 142.7% | 172.1% | 172.1% |
| Totala Poäng Vunna | 71.9% | 75.1% | 75.1% |
Statistik by Surface
| Statistik | Grus (17) |
|---|---|
| Första Serv % | 69.3% |
| 1:a Serv Vunna | 62.1% |
| 2:a Serv Vunna | 46.5% |
| Ess / Match | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 2.3 |
| Räddade Breakbollar | 64.5% |
| Konvert. Breakbollar | 25% |
| Vunna Returpoäng | 42.7% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (17)
Senaste 20 (17)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 69.3% |
| 1:a Serv Vunna | 62.1% |
| 2:a Serv Vunna | 46.5% |
| Ess / Match | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 2.3 |
| Räddade Breakbollar | 64.5% |
| Konvert. Breakbollar | 25% |
| Vunna Returpoäng | 42.7% |
| Servhållning % | 172.1% |
| Totala Poäng Vunna | 75.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 69.3% |
| 1:a Serv Vunna | 62.1% |
| 2:a Serv Vunna | 46.5% |
| Ess / Match | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 2.3 |
| Räddade Breakbollar | 64.5% |
| Konvert. Breakbollar | 25% |
| Vunna Returpoäng | 42.7% |
| Servhållning % | 172.1% |
| Totala Poäng Vunna | 75.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 69.3% |
| 1:a Serv Vunna | 62.1% |
| 2:a Serv Vunna | 46.5% |
| Ess / Match | 0.3 |
| Dubbelfel / Match | 2.9 |
| Räddade Breakbollar | 64.5% |
| Konvert. Breakbollar | 25% |
| Vunna Returpoäng | 40.5% |
| Servhållning % | 142.7% |
| Totala Poäng Vunna | 71.9% |
Statistik by Surface
Grus (17)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 69.3% |
| 1:a Serv Vunna | 62.1% |
| 2:a Serv Vunna | 46.5% |
| Ess / Match | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 2.3 |
| Räddade Breakbollar | 64.5% |
| Konvert. Breakbollar | 25% |
| Vunna Returpoäng | 42.7% |