Yiming Dang Prognoser, Statistik & Form
Ranking#767
Senaste Formen
L
L
L
L
4
Analyserade Matcher
100%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:25 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 627 |
2 |
8/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:40 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:13 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
647 265 |
O20.5 |
7.1/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
1.4/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Yiming Dang – Tennisprognoser & Statistik
Yiming Dang Vår AI-algoritm har analyserat 4 matcher med Yiming Dang och uppnått en prognosprecision på över 100%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (20) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 51.4% | 51.4% | 51.4% |
| 1:a Serv Vunna | 69.4% | 69.4% | 69.4% |
| 2:a Serv Vunna | 44.1% | 44.1% | 44.1% |
| Ess / Match | 3 | 2 | 2 |
| Dubbelfel / Match | 5.5 | 6.2 | 6.2 |
| Räddade Breakbollar | 43.8% | 43.8% | 43.8% |
| Konvert. Breakbollar | 22.7% | 22.7% | 22.7% |
| Vunna Returpoäng | 41.3% | 41.3% | 41.3% |
| Servhållning % | 148.6% | 262.1% | 262.1% |
| Totala Poäng Vunna | 66.5% | 66.5% | 66.5% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (15) | Grus (4) |
|---|---|---|
| Första Serv % | - | 50.6% |
| 1:a Serv Vunna | - | 75% |
| 2:a Serv Vunna | - | 39.5% |
| Ess / Match | 2.1 | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 6.1 | 7 |
| Räddade Breakbollar | - | 54.5% |
| Konvert. Breakbollar | - | 30.8% |
| Vunna Returpoäng | 43.8% | 37.9% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (20)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 51.4% |
| 1:a Serv Vunna | 69.4% |
| 2:a Serv Vunna | 44.1% |
| Ess / Match | 2 |
| Dubbelfel / Match | 6.2 |
| Räddade Breakbollar | 43.8% |
| Konvert. Breakbollar | 22.7% |
| Vunna Returpoäng | 41.3% |
| Servhållning % | 262.1% |
| Totala Poäng Vunna | 66.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 51.4% |
| 1:a Serv Vunna | 69.4% |
| 2:a Serv Vunna | 44.1% |
| Ess / Match | 2 |
| Dubbelfel / Match | 6.2 |
| Räddade Breakbollar | 43.8% |
| Konvert. Breakbollar | 22.7% |
| Vunna Returpoäng | 41.3% |
| Servhållning % | 262.1% |
| Totala Poäng Vunna | 66.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 51.4% |
| 1:a Serv Vunna | 69.4% |
| 2:a Serv Vunna | 44.1% |
| Ess / Match | 3 |
| Dubbelfel / Match | 5.5 |
| Räddade Breakbollar | 43.8% |
| Konvert. Breakbollar | 22.7% |
| Vunna Returpoäng | 41.3% |
| Servhållning % | 148.6% |
| Totala Poäng Vunna | 66.5% |
Statistik by Surface
Hard (15)
Grus (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 2.1 |
| Dubbelfel / Match | 6.1 |
| Vunna Returpoäng | 43.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 50.6% |
| 1:a Serv Vunna | 75% |
| 2:a Serv Vunna | 39.5% |
| Ess / Match | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 7 |
| Räddade Breakbollar | 54.5% |
| Konvert. Breakbollar | 30.8% |
| Vunna Returpoäng | 37.9% |