Alvin Nicholas Tudorica Predicții, Statistici și Formă
Clasament#763
Vârstă23
Înălțime5'10"
Greutate165 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
W
W
2
Meciuri Analizate
50%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3/10 | |
18:09 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 627 |
2 |
4.5/10 |
Despre Alvin Nicholas Tudorica – Predicții și Statistici Tenis
Alvin Nicholas Tudorica este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 23 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 763 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 2 meciuri ale lui Alvin Nicholas Tudorica, obținând o precizie a predicțiilor de peste 50%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (21) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.7% | 56.3% | 56.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.8% | 55.5% | 55.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.8% | 43.7% | 43.7% |
| Ași / Meci | 0.7 | 0.6 | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 | 3.6 | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 65.6% | 67.6% | 67.6% |
| Mingi de Break Convertite | 8.2% | 21.3% | 21.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 29.3% | 36.3% | 36.3% |
| Serviciu Păstrat % | 115.2% | 77.2% | 77.2% |
| Total Puncte Câștigate | 53.3% | 49.1% | 49.1% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (19) | Zgură (2) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.4% | 55.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54% | 61.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.4% | 37.2% |
| Ași / Meci | 0.8 | 0 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 | 5 |
| Mingi de Break Salvate | 62.1% | 77.8% |
| Mingi de Break Convertite | 17.3% | 38.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.6% | 34.4% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (21)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 55.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.7% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 67.6% |
| Mingi de Break Convertite | 21.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.3% |
| Serviciu Păstrat % | 77.2% |
| Total Puncte Câștigate | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 55.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.7% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 67.6% |
| Mingi de Break Convertite | 21.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.3% |
| Serviciu Păstrat % | 77.2% |
| Total Puncte Câștigate | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.8% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 65.6% |
| Mingi de Break Convertite | 8.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 29.3% |
| Serviciu Păstrat % | 115.2% |
| Total Puncte Câștigate | 53.3% |
Statistici by Surface
Hard (19)
Zgură (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.4% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 62.1% |
| Mingi de Break Convertite | 17.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 37.2% |
| Ași / Meci | 0 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 |
| Mingi de Break Salvate | 77.8% |
| Mingi de Break Convertite | 38.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.4% |