Keshav Chopra Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
10/10 | |
19:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
4.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:43 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.6/10 | |
11:39 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
5.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:25 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
6.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.4/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 644 |
O21.5 |
6.6/10 | |
07:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
167 636 |
1 |
2.3/10 | |
05:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 731 |
1 |
8/10 | |
04:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 265 |
1 |
8/10 | |
04:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
562 726 |
O20.5 |
7.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
8/10 | |
10:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
7.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
|
Despre Keshav Chopra – Predicții și Statistici Tenis
Keshav Chopra este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 24 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 1041 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 14 meciuri ale lui Keshav Chopra, obținând o precizie a predicțiilor de peste 57.1%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (24) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 49% | 61.3% | 61.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 52% | 51.5% | 51.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.3% | 46.5% | 46.5% |
| Ași / Meci | 1.8 | 2.1 | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 | 2.5 | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 28.6% | 58.8% | 58.8% |
| Mingi de Break Convertite | 14.3% | 6.7% | 6.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41% | 35.3% | 35.3% |
| Serviciu Păstrat % | 409.8% | 391% | 471.2% |
| Total Puncte Câștigate | 80.9% | 67.5% | 67.5% |
| Statistică | Hard (21) | Zgură (3) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.3% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 51.5% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.5% | - |
| Ași / Meci | 1.9 | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 58.8% | - |
| Mingi de Break Convertite | 6.7% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.4% | 37.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 51.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.5% |
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 58.8% |
| Mingi de Break Convertite | 6.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.3% |
| Serviciu Păstrat % | 471.2% |
| Total Puncte Câștigate | 67.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 51.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.5% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 58.8% |
| Mingi de Break Convertite | 6.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.3% |
| Serviciu Păstrat % | 391% |
| Total Puncte Câștigate | 67.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 49% |
| Serviciul 1 Câștigat | 52% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.3% |
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 28.6% |
| Mingi de Break Convertite | 14.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41% |
| Serviciu Păstrat % | 409.8% |
| Total Puncte Câștigate | 80.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 51.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.5% |
| Ași / Meci | 1.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 58.8% |
| Mingi de Break Convertite | 6.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.9% |