Aneta Kučmová Predicții, Statistici și Formă
Clasament#441
Vârstă25
Forma Recentă
W
L
W
L
L
8
Meciuri Analizate
62.5%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
721 566 |
O19.5 |
6.5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:10 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
5.8/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
721 566 |
2 |
4.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 462 |
O19.5 |
7/10 | |
14:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
3/10 | |
17:47 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
5.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
363 636 |
O18.5 |
7.1/10 | |
08:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.8/10 |
Despre Aneta Kučmová – Predicții și Statistici Tenis
Aneta Kučmová este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 25 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 8 meciuri ale lui Aneta Kučmová, obținând o precizie a predicțiilor de peste 62.5%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (50) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 64.4% | 68.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 70.3% | 65.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 44.3% | 44.8% |
| Ași / Meci | 1.2 | 1.6 | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.5 | 5.5 | 5.3 |
| Mingi de Break Salvate | - | 66% | 56.3% |
| Mingi de Break Convertite | - | 60.9% | 52.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 51% | 52% | 50.9% |
| Serviciu Păstrat % | - | 172.5% | 107% |
| Total Puncte Câștigate | 102.8% | 80.9% | 64.8% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (6) | Zgură (26) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 72.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 55.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 42% |
| Ași / Meci | 1.7 | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.7 | 6.4 |
| Mingi de Break Salvate | - | 45.6% |
| Mingi de Break Convertite | - | 38.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 51.2% | 47.7% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (50)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.8% |
| Ași / Meci | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.3 |
| Mingi de Break Salvate | 56.3% |
| Mingi de Break Convertite | 52.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 50.9% |
| Serviciu Păstrat % | 107% |
| Total Puncte Câștigate | 64.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.3% |
| Ași / Meci | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.5 |
| Mingi de Break Salvate | 66% |
| Mingi de Break Convertite | 60.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 52% |
| Serviciu Păstrat % | 172.5% |
| Total Puncte Câștigate | 80.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.5 |
| Puncte la Retur Câștigate | 51% |
| Total Puncte Câștigate | 102.8% |
Statistici by Surface
Hard (6)
Zgură (26)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.7 |
| Puncte la Retur Câștigate | 51.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 55.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42% |
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.4 |
| Mingi de Break Salvate | 45.6% |
| Mingi de Break Convertite | 38.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.7% |