Edas Butvilas Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 462 |
O19.5 |
7.1/10 | |
06:55 Încheiat |
| 0
0
|
|
|
2 |
634 366 |
2 |
2.2/10 | |
09:35 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 264 |
O22.5 |
4.8/10 | |
08:45 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
5.4/10 | |
06:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.8/10 | |
09:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
O17.5 |
4.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:40 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.2/10 | |
14:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
4.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 362 |
1 |
7/10 | |
11:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
463 636 |
O19.5 |
5.7/10 | |
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
662 746 |
O21.5 |
7.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:35 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U23.5 |
5.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
264 636 |
2 |
5.6/10 | |
06:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 635 |
1 |
8/10 | |
04:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 623 |
1 |
7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:25 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U23.5 |
5.7/10 |
Despre Edas Butvilas – Predicții și Statistici Tenis
Edas Butvilas este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 21 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 256 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 28 meciuri ale lui Edas Butvilas, obținând o precizie a predicțiilor de peste 71.4%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (68) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.1% | 66.9% | 64.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.3% | 68.5% | 69.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.4% | 52.3% | 50.6% |
| Ași / Meci | 4.1 | 4 | 4.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 | 2 | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 72.9% | 72.5% | 63.1% |
| Mingi de Break Convertite | 23.7% | 22.3% | 23.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.3% | 39.5% | 39.2% |
| Serviciu Păstrat % | 63.9% | 63.2% | 62.8% |
| Total Puncte Câștigate | 51.4% | 51.2% | 50.8% |
| Statistică | Hard (43) | Zgură (22) | Iarbă (2) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.8% | 65.2% | 61.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.2% | 68.3% | 67.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.4% | 49.9% | 57.6% |
| Ași / Meci | 4.9 | 3.8 | 6.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 | 2.4 | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 59.5% | 69.2% | 76.5% |
| Mingi de Break Convertite | 26.4% | 18.5% | 15.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.8% | 38.4% | 32% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.6% |
| Ași / Meci | 4.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 63.1% |
| Mingi de Break Convertite | 23.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.2% |
| Serviciu Păstrat % | 62.8% |
| Total Puncte Câștigate | 50.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.3% |
| Ași / Meci | 4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 72.5% |
| Mingi de Break Convertite | 22.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.5% |
| Serviciu Păstrat % | 63.2% |
| Total Puncte Câștigate | 51.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.4% |
| Ași / Meci | 4.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 72.9% |
| Mingi de Break Convertite | 23.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.3% |
| Serviciu Păstrat % | 63.9% |
| Total Puncte Câștigate | 51.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.4% |
| Ași / Meci | 4.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 59.5% |
| Mingi de Break Convertite | 26.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.9% |
| Ași / Meci | 3.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 69.2% |
| Mingi de Break Convertite | 18.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 57.6% |
| Ași / Meci | 6.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 76.5% |
| Mingi de Break Convertite | 15.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32% |