Christoph Negritu Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
721 566 |
2 |
1.5/10 | |
12:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U22.5 |
5.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:25 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
635 467 |
2 |
2.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 46 |
1 |
5.8/10 | |
15:35 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
645 467 |
2 |
1.5/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 732 |
1 |
5.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 562 |
O20.5 |
8.9/10 | |
14:40 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
733 566 |
2 |
8/10 | |
12:25 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
635 267 |
O19.5 |
8.3/10 | |
17:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
5.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
1.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:20 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
635 367 |
2 |
1.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:40 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 364 |
O21.5 |
5.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 466 |
O19.5 |
9.2/10 | |
10:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
637 166 |
O21.5 |
6.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 732 |
O18.5 |
9.7/10 | |
17:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
564 726 |
O19.5 |
6.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
646 267 |
|
Despre Christoph Negritu – Predicții și Statistici Tenis
Christoph Negritu este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 31 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 396 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 17 meciuri ale lui Christoph Negritu, obținând o precizie a predicțiilor de peste 76.5%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (57) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.5% | 59.5% | 59.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73.3% | 72.5% | 71.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.6% | 51.3% | 48.6% |
| Ași / Meci | 4.9 | 6.5 | 6.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 | 1.6 | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 74.5% | 67.8% | 64.3% |
| Mingi de Break Convertite | 22.9% | 18.7% | 18.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.9% | 35.8% | 36% |
| Serviciu Păstrat % | 63.7% | 63.9% | 62.5% |
| Total Puncte Câștigate | 51.4% | 49.7% | 49.1% |
| Statistică | Hard (18) | Zgură (39) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.9% | 59% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.8% | 71.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.3% | 48.3% |
| Ași / Meci | 8.5 | 5.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.3 | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 64% | 64.5% |
| Mingi de Break Convertite | 16.6% | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.1% | 37.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.6% |
| Ași / Meci | 6.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 64.3% |
| Mingi de Break Convertite | 18.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36% |
| Serviciu Păstrat % | 62.5% |
| Total Puncte Câștigate | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.3% |
| Ași / Meci | 6.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 67.8% |
| Mingi de Break Convertite | 18.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.8% |
| Serviciu Păstrat % | 63.9% |
| Total Puncte Câștigate | 49.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.6% |
| Ași / Meci | 4.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 74.5% |
| Mingi de Break Convertite | 22.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.9% |
| Serviciu Păstrat % | 63.7% |
| Total Puncte Câștigate | 51.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.3% |
| Ași / Meci | 8.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.3 |
| Mingi de Break Salvate | 64% |
| Mingi de Break Convertite | 16.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.3% |
| Ași / Meci | 5.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 64.5% |
| Mingi de Break Convertite | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.2% |