1. Acasă
  2. Turnee
  3. ITF Men M25 Trimbach
  4. Ilan Zheng-Xiong Hediger
Ilan Zheng-Xiong Hediger

Ilan Zheng-Xiong Hediger Predicții, Statistici și Formă

CH

Forma Recentă

L
1 Meciuri Analizate
100% Acuratețea Pronosticurilor

Pronosticuri de Tenis

Susținut de TennisPredictions
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

10:00

Încheiat
DE
D. Masur
CH
I. Z. Hediger
2
0
-10000
1150

1

-10000
66
24

1

-10000
2/10

Despre Ilan Zheng-Xiong Hediger – Predicții și Statistici Tenis

Ilan Zheng-Xiong Hediger Algoritmul nostru AI a analizat 1 meciuri ale lui Ilan Zheng-Xiong Hediger, obținând o precizie a predicțiilor de peste 100%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.

Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.

Statistici Serviciu & Statistici Retur
Statistică Ultimele 10 (10) Ultimele 20 (14) Ultimele 52 Săptămâni (14)
Primul Serviciu % 64.9% 71.2% 71.2%
Serviciul 1 Câștigat 71.6% 61.5% 61.5%
Serviciul 2 Câștigat 51.2% 50.8% 50.8%
Ași / Meci 2.7 2.6 2.6
Duble Greșeli / Meci 1.9 2 2
Mingi de Break Salvate 35.3% 43.2% 43.2%
Mingi de Break Convertite 32.5% 27.5% 27.5%
Puncte la Retur Câștigate 40.5% 38.9% 38.9%
Serviciu Păstrat % 97.5% 76.2% 76.2%
Total Puncte Câștigate 59.9% 53.6% 53.6%
Statistici by Surface
Statistică Hard (10) Zgură (1)
Primul Serviciu % 71.2% -
Serviciul 1 Câștigat 61.5% -
Serviciul 2 Câștigat 50.8% -
Ași / Meci 2.4 2
Duble Greșeli / Meci 2.3 3
Mingi de Break Salvate 43.2% -
Mingi de Break Convertite 27.5% -
Puncte la Retur Câștigate 38.9% -
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (14) Ultimele 20 (14) Ultimele 10 (10)
StatValue
Primul Serviciu %71.2%
Serviciul 1 Câștigat61.5%
Serviciul 2 Câștigat50.8%
Ași / Meci2.6
Duble Greșeli / Meci2
Mingi de Break Salvate43.2%
Mingi de Break Convertite27.5%
Puncte la Retur Câștigate38.9%
Serviciu Păstrat %76.2%
Total Puncte Câștigate53.6%
StatValue
Primul Serviciu %71.2%
Serviciul 1 Câștigat61.5%
Serviciul 2 Câștigat50.8%
Ași / Meci2.6
Duble Greșeli / Meci2
Mingi de Break Salvate43.2%
Mingi de Break Convertite27.5%
Puncte la Retur Câștigate38.9%
Serviciu Păstrat %76.2%
Total Puncte Câștigate53.6%
StatValue
Primul Serviciu %64.9%
Serviciul 1 Câștigat71.6%
Serviciul 2 Câștigat51.2%
Ași / Meci2.7
Duble Greșeli / Meci1.9
Mingi de Break Salvate35.3%
Mingi de Break Convertite32.5%
Puncte la Retur Câștigate40.5%
Serviciu Păstrat %97.5%
Total Puncte Câștigate59.9%
Statistici by Surface
Hard (10) Zgură (1)
StatValue
Primul Serviciu %71.2%
Serviciul 1 Câștigat61.5%
Serviciul 2 Câștigat50.8%
Ași / Meci2.4
Duble Greșeli / Meci2.3
Mingi de Break Salvate43.2%
Mingi de Break Convertite27.5%
Puncte la Retur Câștigate38.9%
StatValue
Ași / Meci2
Duble Greșeli / Meci3