1. Acasă
  2. Turnee
  3. ITF Men M15 Orange Park FL
  4. Luka Talan Lopatic
Luka Talan Lopatic

Luka Talan Lopatic Predicții, Statistici și Formă

SI
Clasament#1423

Forma Recentă

W L L L L
5 Meciuri Analizate
80% Acuratețea Pronosticurilor

Pronosticuri de Tenis

Susținut de TennisPredictions
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

17:12

Încheiat
IT
D. Tortora
SI
L. Talan
2
1
-476
300

1

-476
746
662

1

-476
6.6/10
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

12:30

Încheiat
SI
L. Talan
ES
M. A. Gurri
0
2
550
-1000

2

-1000
612
366

2

-1000
7.4/10
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

11:00

Încheiat
DK
C. Sigsgaard
SI
L. Talan
2
0
-476
310

1

-476
76
52

1

-476
10/10
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

08:00

Încheiat
RU
Y. Demin
SI
L. Talan
2
1
-192
150

1

-192
367
635

1

-192
3.3/10

08:00

Încheiat
IT
L. Parenti
SI
L. Talan
0
2
300
-417

1

300
726
562

1

300
1.3/10
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

10:00

Încheiat
SI
L. Talan
ES
I. Lopez
1
2
213
-357

2

-357
33
66

-
padlock
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

10:00

Încheiat
SI
L. Talan
IT
L. Sciahbasi
1
2
275
-400

2

-400
633
366

-
padlock

Despre Luka Talan Lopatic – Predicții și Statistici Tenis

Luka Talan Lopatic Algoritmul nostru AI a analizat 5 meciuri ale lui Luka Talan Lopatic, obținând o precizie a predicțiilor de peste 80%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.

Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.

Statistici Serviciu & Statistici Retur
Statistică Ultimele 10 (10) Ultimele 20 (16) Ultimele 52 Săptămâni (16)
Primul Serviciu % 67.7% 67.7% 67.7%
Serviciul 1 Câștigat 65.1% 65.1% 65.1%
Serviciul 2 Câștigat 64.6% 64.6% 64.6%
Ași / Meci 1.9 1.8 1.8
Duble Greșeli / Meci 3.3 3.8 3.8
Mingi de Break Salvate 70.4% 70.4% 70.4%
Mingi de Break Convertite 30.8% 30.8% 30.8%
Puncte la Retur Câștigate 41.6% 41.6% 41.6%
Serviciu Păstrat % 72.8% 111% 111%
Total Puncte Câștigate 53.5% 53.5% 53.5%
Statistici by Surface
Statistică Hard (10) Zgură (6)
Primul Serviciu % 67.7% -
Serviciul 1 Câștigat 65.1% -
Serviciul 2 Câștigat 64.6% -
Ași / Meci 1.9 1.5
Duble Greșeli / Meci 3.5 4.2
Mingi de Break Salvate 70.4% -
Mingi de Break Convertite 30.8% -
Puncte la Retur Câștigate 41.6% -
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (16) Ultimele 20 (16) Ultimele 10 (10)
StatValue
Primul Serviciu %67.7%
Serviciul 1 Câștigat65.1%
Serviciul 2 Câștigat64.6%
Ași / Meci1.8
Duble Greșeli / Meci3.8
Mingi de Break Salvate70.4%
Mingi de Break Convertite30.8%
Puncte la Retur Câștigate41.6%
Serviciu Păstrat %111%
Total Puncte Câștigate53.5%
StatValue
Primul Serviciu %67.7%
Serviciul 1 Câștigat65.1%
Serviciul 2 Câștigat64.6%
Ași / Meci1.8
Duble Greșeli / Meci3.8
Mingi de Break Salvate70.4%
Mingi de Break Convertite30.8%
Puncte la Retur Câștigate41.6%
Serviciu Păstrat %111%
Total Puncte Câștigate53.5%
StatValue
Primul Serviciu %67.7%
Serviciul 1 Câștigat65.1%
Serviciul 2 Câștigat64.6%
Ași / Meci1.9
Duble Greșeli / Meci3.3
Mingi de Break Salvate70.4%
Mingi de Break Convertite30.8%
Puncte la Retur Câștigate41.6%
Serviciu Păstrat %72.8%
Total Puncte Câștigate53.5%
Statistici by Surface
Hard (10) Zgură (6)
StatValue
Primul Serviciu %67.7%
Serviciul 1 Câștigat65.1%
Serviciul 2 Câștigat64.6%
Ași / Meci1.9
Duble Greșeli / Meci3.5
Mingi de Break Salvate70.4%
Mingi de Break Convertite30.8%
Puncte la Retur Câștigate41.6%
StatValue
Ași / Meci1.5
Duble Greșeli / Meci4.2