Grigoriy Lomakin Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
361 636 |
2 |
3.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
53 76 |
O20.5 |
1.3/10 | |
06:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
U23.5 |
4.2/10 | |
06:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 365 |
O20.5 |
8.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
7.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
7.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
3.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 | |
09:40 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
8.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
2.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
6.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 643 |
1 |
5/10 | |
04:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
265 627 |
2 |
2.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 463 |
|
Despre Grigoriy Lomakin – Predicții și Statistici Tenis
Grigoriy Lomakin este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 27 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 945 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 15 meciuri ale lui Grigoriy Lomakin, obținând o precizie a predicțiilor de peste 80%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (50) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.3% | 67.1% | 68.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.1% | 63.6% | 64.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.8% | 38.9% | 37.5% |
| Ași / Meci | 6.2 | 4.8 | 4.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 | 3 | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 54.2% | 54.3% | 51% |
| Mingi de Break Convertite | 7.7% | 12.2% | 15.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.7% | 33.1% | 33.8% |
| Serviciu Păstrat % | 170.2% | 139.6% | 193.1% |
| Total Puncte Câștigate | 71.4% | 66.7% | 64.2% |
| Statistică | Hard (46) | Zgură (4) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.7% | 63.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.4% | 44.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.2% | 26.7% |
| Ași / Meci | 4.8 | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 58.3% | 33.3% |
| Mingi de Break Convertite | 17.6% | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.6% | 29.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 37.5% |
| Ași / Meci | 4.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 51% |
| Mingi de Break Convertite | 15.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.8% |
| Serviciu Păstrat % | 193.1% |
| Total Puncte Câștigate | 64.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.9% |
| Ași / Meci | 4.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 54.3% |
| Mingi de Break Convertite | 12.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.1% |
| Serviciu Păstrat % | 139.6% |
| Total Puncte Câștigate | 66.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.8% |
| Ași / Meci | 6.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 54.2% |
| Mingi de Break Convertite | 7.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.7% |
| Serviciu Păstrat % | 170.2% |
| Total Puncte Câștigate | 71.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.2% |
| Ași / Meci | 4.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 58.3% |
| Mingi de Break Convertite | 17.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 44.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 26.7% |
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 33.3% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 29.6% |