Johan Alexander Rodriguez Rodriguez Predicții, Statistici și Formă
Clasament#656
Vârstă22
Înălțime5'8"
Greutate123 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
W
W
L
3
Meciuri Analizate
33.3%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
5.2/10 | |
17:06 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.9/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
661 736 |
2 |
4.7/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Johan Alexander Rodriguez Rodriguez – Predicții și Statistici Tenis
Johan Alexander Rodriguez Rodriguez este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 22 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 656 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 3 meciuri ale lui Johan Alexander Rodriguez Rodriguez, obținând o precizie a predicțiilor de peste 33.3%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (23) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.7% | 67.4% | 66.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.3% | 67.5% | 64.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.9% | 47% | 46.8% |
| Ași / Meci | 2.4 | 3 | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 | 2.4 | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 63.6% | 61% | 62.3% |
| Mingi de Break Convertite | 27.6% | 22.8% | 21.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.5% | 41.7% | 42.6% |
| Serviciu Păstrat % | 79.7% | 94.2% | 81.4% |
| Total Puncte Câștigate | 59.6% | 57% | 54.7% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (6) | Zgură (17) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.4% | 63.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.1% | 60.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.5% | 48.6% |
| Ași / Meci | 2.8 | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 63.2% | 62.1% |
| Mingi de Break Convertite | 29.3% | 17.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.8% | 43.3% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (23)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.8% |
| Ași / Meci | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 62.3% |
| Mingi de Break Convertite | 21.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.6% |
| Serviciu Păstrat % | 81.4% |
| Total Puncte Câștigate | 54.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47% |
| Ași / Meci | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 61% |
| Mingi de Break Convertite | 22.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.7% |
| Serviciu Păstrat % | 94.2% |
| Total Puncte Câștigate | 57% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.9% |
| Ași / Meci | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 63.6% |
| Mingi de Break Convertite | 27.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.5% |
| Serviciu Păstrat % | 79.7% |
| Total Puncte Câștigate | 59.6% |
Statistici by Surface
Hard (6)
Zgură (17)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.5% |
| Ași / Meci | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 63.2% |
| Mingi de Break Convertite | 29.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.6% |
| Ași / Meci | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 62.1% |
| Mingi de Break Convertite | 17.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.3% |