Matheus Pucinelli de Almeida Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 364 |
O19.5 |
7.1/10 | |
17:00 Abandon |
| 1
0
|
|
|
2 |
463 626 |
2 |
4.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:45 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
6.3/10 | |
21:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
724 666 |
2 |
4.3/10 | |
19:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 634 |
1 |
2.2/10 | |
17:25 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
O19.5 |
6.9/10 | |
17:08 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 273 |
1 |
7.9/10 | |
17:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 366 |
O20.5 |
7.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
2.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
666 731 |
O20.5 |
7.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
6/10 | |
18:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U26.5 |
7.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 461 |
O21.5 |
4.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 622 |
|
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 166 |
|
||
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
636 167 |
|
||
13:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
|
Despre Matheus Pucinelli de Almeida – Predicții și Statistici Tenis
Matheus Pucinelli de Almeida este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 24 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 410 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 13 meciuri ale lui Matheus Pucinelli de Almeida, obținând o precizie a predicțiilor de peste 53.8%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (44) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.1% | 64% | 64.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.4% | 60.5% | 61.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.4% | 49.6% | 47.7% |
| Ași / Meci | 0.7 | 1.2 | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 | 2.7 | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 54.8% | 48.5% | 55% |
| Mingi de Break Convertite | 43.7% | 35.7% | 32.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.4% | 45.1% | 43.4% |
| Serviciu Păstrat % | 77.3% | 67.4% | 60.9% |
| Total Puncte Câștigate | 59.9% | 54.8% | 51.8% |
| Statistică | Hard (1) | Zgură (42) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66% | 63.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60% | 61.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.4% | 47.8% |
| Ași / Meci | 1 | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1 | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 42.9% | 55.5% |
| Mingi de Break Convertite | 11.1% | 33.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.8% | 44.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.7% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 55% |
| Mingi de Break Convertite | 32.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.4% |
| Serviciu Păstrat % | 60.9% |
| Total Puncte Câștigate | 51.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.6% |
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 48.5% |
| Mingi de Break Convertite | 35.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.1% |
| Serviciu Păstrat % | 67.4% |
| Total Puncte Câștigate | 54.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.4% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 54.8% |
| Mingi de Break Convertite | 43.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.4% |
| Serviciu Păstrat % | 77.3% |
| Total Puncte Câștigate | 59.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.4% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1 |
| Mingi de Break Salvate | 42.9% |
| Mingi de Break Convertite | 11.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.8% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 55.5% |
| Mingi de Break Convertite | 33.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.2% |