Juan Sebastian Gomez Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
4.4/10 | |
16:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
7.7/10 | |
16:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
276 657 |
O19.5 |
10/10 | |
17:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 721 |
O20.5 |
5.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
561 736 |
O18.5 |
8.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:35 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
637 165 |
O20.5 |
6.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 462 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
653 276 |
O17.5 |
9/10 | |
17:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
U24.5 |
8.2/10 | |
16:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
365 627 |
O17.5 |
9.1/10 | |
15:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 722 |
O18.5 |
6/10 | |
23:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O18.5 |
5.8/10 | |
15:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.4/10 | |
16:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
662 746 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
656 473 |
|
||
17:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
364 636 |
|
||
16:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
363 636 |
|
Despre Juan Sebastian Gomez – Predicții și Statistici Tenis
Juan Sebastian Gomez este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 33 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 15 meciuri ale lui Juan Sebastian Gomez, obținând o precizie a predicțiilor de peste 73.3%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (28) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.2% | 71.3% | 71% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61% | 61.7% | 61.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 37.6% | 44.1% | 44.8% |
| Ași / Meci | 2.7 | 2.5 | 1.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 | 4.3 | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 38.5% | 50.5% | 51.8% |
| Mingi de Break Convertite | 15.4% | 34% | 29.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.9% | 42.7% | 41.8% |
| Serviciu Păstrat % | 160.3% | 85.2% | 100% |
| Total Puncte Câștigate | 73% | 59.9% | 57.7% |
| Statistică | Hard (5) | Zgură (23) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.2% | 70.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.4% | 61.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.4% | 43.1% |
| Ași / Meci | 2.4 | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.6 | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 40.9% | 54.3% |
| Mingi de Break Convertite | 9.1% | 36% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.8% | 42.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.8% |
| Ași / Meci | 1.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 51.8% |
| Mingi de Break Convertite | 29.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.8% |
| Serviciu Păstrat % | 100% |
| Total Puncte Câștigate | 57.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.1% |
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.3 |
| Mingi de Break Salvate | 50.5% |
| Mingi de Break Convertite | 34% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.7% |
| Serviciu Păstrat % | 85.2% |
| Total Puncte Câștigate | 59.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61% |
| Serviciul 2 Câștigat | 37.6% |
| Ași / Meci | 2.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 |
| Mingi de Break Salvate | 38.5% |
| Mingi de Break Convertite | 15.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.9% |
| Serviciu Păstrat % | 160.3% |
| Total Puncte Câștigate | 73% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.4% |
| Ași / Meci | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.6 |
| Mingi de Break Salvate | 40.9% |
| Mingi de Break Convertite | 9.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.1% |
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 54.3% |
| Mingi de Break Convertite | 36% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.8% |