Samuel Heredia Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:14 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
77 66 |
O18.5 |
5/10 | |
20:12 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
462 626 |
O19.5 |
6.2/10 | |
15:37 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
462 626 |
O19.5 |
5.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.9/10 | |
18:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
63 76 |
O20.5 |
1.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
561 726 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:50 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U21.5 |
3.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
O21.5 |
5.3/10 | |
19:35 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
637 165 |
O20.5 |
6.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
7.6/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 664 |
O21.5 |
7.5/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
266 647 |
2 |
4.1/10 | |
12:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
9.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 365 |
1 |
6.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
8.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
10/10 | |
07:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.3/10 | |
07:15 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
166 637 |
O20.5 |
6.7/10 |
Despre Samuel Heredia – Predicții și Statistici Tenis
Samuel Heredia este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 19 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 701 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 24 meciuri ale lui Samuel Heredia, obținând o precizie a predicțiilor de peste 75%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (47) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 54.3% | 55.1% | 55% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.2% | 66.4% | 68.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.8% | 43.4% | 42% |
| Ași / Meci | 4.4 | 5 | 5.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.8 | 4.5 | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 58.5% | 59.4% | 65.9% |
| Mingi de Break Convertite | 23.4% | 22.7% | 19.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.2% | 38.2% | 37.7% |
| Serviciu Păstrat % | 80.7% | 73.9% | 100.8% |
| Total Puncte Câștigate | 56% | 53.2% | 52.7% |
| Statistică | Hard (18) | Zgură (29) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 54.3% | 55.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.8% | 68.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.6% | 42.9% |
| Ași / Meci | 7.2 | 4.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.3 | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 72.2% | 64.3% |
| Mingi de Break Convertite | 14.3% | 21.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.8% | 37.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42% |
| Ași / Meci | 5.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 65.9% |
| Mingi de Break Convertite | 19.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.7% |
| Serviciu Păstrat % | 100.8% |
| Total Puncte Câștigate | 52.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.4% |
| Ași / Meci | 5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 59.4% |
| Mingi de Break Convertite | 22.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.2% |
| Serviciu Păstrat % | 73.9% |
| Total Puncte Câștigate | 53.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 54.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.8% |
| Ași / Meci | 4.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.8 |
| Mingi de Break Salvate | 58.5% |
| Mingi de Break Convertite | 23.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.2% |
| Serviciu Păstrat % | 80.7% |
| Total Puncte Câștigate | 56% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 54.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.6% |
| Ași / Meci | 7.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.3 |
| Mingi de Break Salvate | 72.2% |
| Mingi de Break Convertite | 14.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.9% |
| Ași / Meci | 4.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 64.3% |
| Mingi de Break Convertite | 21.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.7% |