Mariia Bergen Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1279
Forma Recentă
L
1
Meciuri Analizate
100%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
7.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Mariia Bergen – Predicții și Statistici Tenis
Mariia Bergen Algoritmul nostru AI a analizat 1 meciuri ale lui Mariia Bergen, obținând o precizie a predicțiilor de peste 100%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (20) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 77.2% | 77.2% | 77.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50.8% | 50.8% | 50.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 34.2% | 34.2% | 34.2% |
| Ași / Meci | 0.7 | 0.5 | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 | 3.1 | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 43.1% | 43.1% | 43.1% |
| Mingi de Break Convertite | 35.2% | 35.2% | 35.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.2% | 45.2% | 45.2% |
| Serviciu Păstrat % | 63.2% | 69.6% | 69.6% |
| Total Puncte Câștigate | 53.3% | 53.3% | 53.3% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (11) | Zgură (9) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 77.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 50.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 34.2% |
| Ași / Meci | 0.6 | 0.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | - | 43.1% |
| Mingi de Break Convertite | - | 35.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48% | 44.3% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (20)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 77.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 34.2% |
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 43.1% |
| Mingi de Break Convertite | 35.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.2% |
| Serviciu Păstrat % | 69.6% |
| Total Puncte Câștigate | 53.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 77.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 34.2% |
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 43.1% |
| Mingi de Break Convertite | 35.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.2% |
| Serviciu Păstrat % | 69.6% |
| Total Puncte Câștigate | 53.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 77.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 34.2% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 43.1% |
| Mingi de Break Convertite | 35.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.2% |
| Serviciu Păstrat % | 63.2% |
| Total Puncte Câștigate | 53.3% |
Statistici by Surface
Hard (11)
Zgură (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Puncte la Retur Câștigate | 48% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 77.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 34.2% |
| Ași / Meci | 0.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 43.1% |
| Mingi de Break Convertite | 35.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.3% |