Mateo Castaneda Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1263
Vârstă19
Înălțime5'7"
Greutate143 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
L
1
Meciuri Analizate
100%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:55 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.1/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Mateo Castaneda – Predicții și Statistici Tenis
Mateo Castaneda este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 19 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 1263 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 1 meciuri ale lui Mateo Castaneda, obținând o precizie a predicțiilor de peste 100%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (15) | Ultimele 52 Săptămâni (15) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.6% | 62.6% | 62.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 51% | 51% | 51% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.4% | 36.4% | 36.4% |
| Ași / Meci | 2 | 1.7 | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 | 5 | 5 |
| Mingi de Break Salvate | 37.5% | 37.5% | 37.5% |
| Mingi de Break Convertite | 29.4% | 29.4% | 29.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.5% | 35.5% | 35.5% |
| Serviciu Păstrat % | 88.1% | 91.1% | 91.1% |
| Total Puncte Câștigate | 40.3% | 40.3% | 40.3% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (6) | Zgură (9) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.3% | 61.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 44.7% | 57.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.5% | 27.3% |
| Ași / Meci | 0.7 | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.3 | 4.1 |
| Mingi de Break Salvate | 33.3% | 38.9% |
| Mingi de Break Convertite | 35.3% | 23.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.6% | 37.9% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (15)
Ultimele 20 (15)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 51% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.4% |
| Ași / Meci | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 |
| Mingi de Break Salvate | 37.5% |
| Mingi de Break Convertite | 29.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.5% |
| Serviciu Păstrat % | 91.1% |
| Total Puncte Câștigate | 40.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 51% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.4% |
| Ași / Meci | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 |
| Mingi de Break Salvate | 37.5% |
| Mingi de Break Convertite | 29.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.5% |
| Serviciu Păstrat % | 91.1% |
| Total Puncte Câștigate | 40.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 51% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.4% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 37.5% |
| Mingi de Break Convertite | 29.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.5% |
| Serviciu Păstrat % | 88.1% |
| Total Puncte Câștigate | 40.3% |
Statistici by Surface
Hard (6)
Zgură (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 44.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.5% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.3 |
| Mingi de Break Salvate | 33.3% |
| Mingi de Break Convertite | 35.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 27.3% |
| Ași / Meci | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.1 |
| Mingi de Break Salvate | 38.9% |
| Mingi de Break Convertite | 23.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.9% |