Rei Sakamoto Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 366 |
O19.5 |
7.7/10 | |
05:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
U25.5 |
6/10 | |
05:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.1/10 | |
04:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 634 |
1 |
6.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
46 67 |
2 |
2.8/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
64 76 |
2 |
4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 64 |
O20.5 |
2.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U23.5 |
6.3/10 | |
13:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 363 |
O21.5 |
5.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 636 |
O20.5 |
6.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:35 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U24.5 |
7.4/10 | |
16:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
563 746 |
2 |
3.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
2.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
U22.5 |
4.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U23.5 |
5.9/10 | |
09:15 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
6.8/10 | |
10:15 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
5.7/10 | |
10:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
653 276 |
O19.5 |
8.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.9/10 |
Despre Rei Sakamoto – Predicții și Statistici Tenis
Rei Sakamoto este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 19 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 156 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 34 meciuri ale lui Rei Sakamoto, obținând o precizie a predicțiilor de peste 64.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (71) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 60% | 60.3% | 65.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.5% | 72% | 72.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.8% | 52.6% | 51.3% |
| Ași / Meci | 5.4 | 5.8 | 6.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 | 2.3 | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 58.5% | 64.8% | 63.7% |
| Mingi de Break Convertite | 22.6% | 17.2% | 19.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.2% | 34.7% | 36.8% |
| Serviciu Păstrat % | 63.8% | 64.3% | 65.1% |
| Total Puncte Câștigate | 50.5% | 49.7% | 50.6% |
| Statistică | Hard (50) | Zgură (20) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.9% | 63.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73.6% | 69.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.2% | 51.9% |
| Ași / Meci | 7.4 | 5.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 64.1% | 63.1% |
| Mingi de Break Convertite | 19.9% | 18.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.8% | 37% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.3% |
| Ași / Meci | 6.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 63.7% |
| Mingi de Break Convertite | 19.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.8% |
| Serviciu Păstrat % | 65.1% |
| Total Puncte Câștigate | 50.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.6% |
| Ași / Meci | 5.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 64.8% |
| Mingi de Break Convertite | 17.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.7% |
| Serviciu Păstrat % | 64.3% |
| Total Puncte Câștigate | 49.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.8% |
| Ași / Meci | 5.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 58.5% |
| Mingi de Break Convertite | 22.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.2% |
| Serviciu Păstrat % | 63.8% |
| Total Puncte Câștigate | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.2% |
| Ași / Meci | 7.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 64.1% |
| Mingi de Break Convertite | 19.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.9% |
| Ași / Meci | 5.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 63.1% |
| Mingi de Break Convertite | 18.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37% |