Luca Van Assche Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Urmează |
| - |
|
|
? |
? |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 636 |
O19.5 |
5.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U23.5 |
6.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:20 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
8.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 623 |
O19.5 |
5.1/10 | |
10:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U23.5 |
6.3/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 463 |
O19.5 |
5.5/10 | |
17:50 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
44 66 |
U29.5 |
7/10 | |
18:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 634 |
O18.5 |
7.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
361 636 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 563 |
O19.5 |
6.3/10 | |
15:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
9.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 662 |
O20.5 |
6.3/10 | |
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.2/10 | |
13:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
6.6/10 | |
18:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
667 376 |
O19.5 |
7.8/10 | |
17:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U24.5 |
5.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:25 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 54 |
1 |
5.8/10 |
Despre Luca Van Assche – Predicții și Statistici Tenis
Luca Van Assche este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 21 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 97 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 30 meciuri ale lui Luca Van Assche, obținând o precizie a predicțiilor de peste 66.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (68) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.2% | 63% | 63.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.2% | 66.1% | 67.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.9% | 49.9% | 50.7% |
| Ași / Meci | 2.1 | 2.1 | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 | 2.9 | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 60.6% | 64.8% | 61.3% |
| Mingi de Break Convertite | 25.3% | 28.9% | 30.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.7% | 41.3% | 40.9% |
| Serviciu Păstrat % | 56.7% | 60.1% | 61.3% |
| Total Puncte Câștigate | 48.4% | 50.9% | 51.1% |
| Statistică | Hard (40) | Zgură (26) | Iarbă (2) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 64% | 62.8% | 66.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.3% | 63.4% | 72.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.8% | 50.1% | 56.5% |
| Ași / Meci | 3.8 | 2 | 5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 | 3.4 | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 61.9% | 59.2% | 78.6% |
| Mingi de Break Convertite | 30.8% | 29.9% | 22.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.1% | 42.6% | 36% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.7% |
| Ași / Meci | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 61.3% |
| Mingi de Break Convertite | 30.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.9% |
| Serviciu Păstrat % | 61.3% |
| Total Puncte Câștigate | 51.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.9% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 64.8% |
| Mingi de Break Convertite | 28.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.3% |
| Serviciu Păstrat % | 60.1% |
| Total Puncte Câștigate | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.9% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 60.6% |
| Mingi de Break Convertite | 25.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.7% |
| Serviciu Păstrat % | 56.7% |
| Total Puncte Câștigate | 48.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.8% |
| Ași / Meci | 3.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 61.9% |
| Mingi de Break Convertite | 30.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.1% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 59.2% |
| Mingi de Break Convertite | 29.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 56.5% |
| Ași / Meci | 5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 78.6% |
| Mingi de Break Convertite | 22.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36% |