Sarah Ye Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
L
1
Meciuri Analizate
100%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
4.7/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Sarah Ye – Predicții și Statistici Tenis
Sarah Ye Algoritmul nostru AI a analizat 1 meciuri ale lui Sarah Ye, obținând o precizie a predicțiilor de peste 100%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (19) | Ultimele 52 Săptămâni (19) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.4% | 59% | 59% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.3% | 64% | 64% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.6% | 47.6% | 47.6% |
| Ași / Meci | 0.6 | 0.7 | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 | 3.5 | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 75% | 61.7% | 61.7% |
| Mingi de Break Convertite | - | - | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.6% | 44.6% | 44.6% |
| Serviciu Păstrat % | 309.9% | 90.2% | 90.2% |
| Total Puncte Câștigate | 84% | 37.1% | 37.1% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (12) | Zgură (7) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 59% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 64% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.6% | - |
| Ași / Meci | 0.9 | 0.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 61.7% | - |
| Mingi de Break Convertite | - | - |
| Puncte la Retur Câștigate | - | 44.6% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (19)
Ultimele 20 (19)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.6% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 61.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.6% |
| Serviciu Păstrat % | 90.2% |
| Total Puncte Câștigate | 37.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.6% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 61.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.6% |
| Serviciu Păstrat % | 90.2% |
| Total Puncte Câștigate | 37.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.6% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 75% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.6% |
| Serviciu Păstrat % | 309.9% |
| Total Puncte Câștigate | 84% |
Statistici by Surface
Hard (12)
Zgură (7)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.6% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 61.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.6% |