Shravani Chennamsetty Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
L
1
Meciuri Analizate
100%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.1/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Shravani Chennamsetty – Predicții și Statistici Tenis
Shravani Chennamsetty Algoritmul nostru AI a analizat 1 meciuri ale lui Shravani Chennamsetty, obținând o precizie a predicțiilor de peste 100%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (17) | Ultimele 52 Săptămâni (17) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.2% | 67.4% | 67.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.2% | 52% | 52% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.9% | 40.6% | 40.6% |
| Ași / Meci | 0.9 | 0.7 | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 | 3.5 | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 45.5% | 45.4% | 45.4% |
| Mingi de Break Convertite | 47.2% | 47.2% | 47.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.3% | 47.3% | 47.3% |
| Serviciu Păstrat % | 52% | 50.5% | 50.5% |
| Total Puncte Câștigate | 44% | 30.8% | 30.8% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (16) | Zgură (1) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.4% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 52% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.6% | - |
| Ași / Meci | 0.7 | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 | 6 |
| Mingi de Break Salvate | 45.4% | - |
| Mingi de Break Convertite | 47.2% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.7% | 31% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (17)
Ultimele 20 (17)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 52% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.6% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 45.4% |
| Mingi de Break Convertite | 47.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.3% |
| Serviciu Păstrat % | 50.5% |
| Total Puncte Câștigate | 30.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 52% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.6% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 45.4% |
| Mingi de Break Convertite | 47.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.3% |
| Serviciu Păstrat % | 50.5% |
| Total Puncte Câștigate | 30.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.9% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 45.5% |
| Mingi de Break Convertite | 47.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.3% |
| Serviciu Păstrat % | 52% |
| Total Puncte Câștigate | 44% |
Statistici by Surface
Hard (16)
Zgură (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 52% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.6% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 45.4% |
| Mingi de Break Convertite | 47.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 6 |
| Puncte la Retur Câștigate | 31% |