Aidan Mayo Prognoser, Statistik & Form
Ranking#621
Ålder22
Längd6'0"
Vikt165 lb
HandHöger
Senaste Formen
L
L
W
W
L
11
Analyserade Matcher
72.7%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.8/10 | |
16:55 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
4.4/10 | |
18:15 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 463 |
1 |
7.5/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.4/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 | |
20:35 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 64 |
O20.5 |
1/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:17 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
64 76 |
U23.5 |
1/10 | |
20:10 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 661 |
1 |
6.8/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
8.8/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 | |
19:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
3/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Aidan Mayo – Tennisprognoser & Statistik
Aidan Mayo är en 22-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 621 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 11 matcher med Aidan Mayo och uppnått en prognosprecision på över 72.7%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (33) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 58.7% | 57% | 55.7% |
| 1:a Serv Vunna | 67.3% | 68.3% | 67.9% |
| 2:a Serv Vunna | 51.7% | 50.3% | 50.5% |
| Ess / Match | 3.8 | 4.7 | 4.4 |
| Dubbelfel / Match | 4.4 | 4.4 | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | 63.4% | 66% | 68% |
| Konvert. Breakbollar | 21.7% | 14.9% | 13.6% |
| Vunna Returpoäng | 43% | 38.9% | 38.4% |
| Servhållning % | 82.2% | 70.4% | 73.9% |
| Totala Poäng Vunna | 59.5% | 52.7% | 51.3% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (24) | Grus (7) | Gräs (2) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 53.8% | 58.7% | 58.9% |
| 1:a Serv Vunna | 68.1% | 67.3% | 69.7% |
| 2:a Serv Vunna | 49% | 51.7% | 60.9% |
| Ess / Match | 4.8 | 3.7 | 2 |
| Dubbelfel / Match | 3.9 | 4.9 | 0 |
| Räddade Breakbollar | 70.4% | 63.4% | 63.6% |
| Konvert. Breakbollar | 11.7% | 21.7% | 0% |
| Vunna Returpoäng | 37.6% | 41.8% | 32.9% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (33)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 55.7% |
| 1:a Serv Vunna | 67.9% |
| 2:a Serv Vunna | 50.5% |
| Ess / Match | 4.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | 68% |
| Konvert. Breakbollar | 13.6% |
| Vunna Returpoäng | 38.4% |
| Servhållning % | 73.9% |
| Totala Poäng Vunna | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 57% |
| 1:a Serv Vunna | 68.3% |
| 2:a Serv Vunna | 50.3% |
| Ess / Match | 4.7 |
| Dubbelfel / Match | 4.4 |
| Räddade Breakbollar | 66% |
| Konvert. Breakbollar | 14.9% |
| Vunna Returpoäng | 38.9% |
| Servhållning % | 70.4% |
| Totala Poäng Vunna | 52.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 58.7% |
| 1:a Serv Vunna | 67.3% |
| 2:a Serv Vunna | 51.7% |
| Ess / Match | 3.8 |
| Dubbelfel / Match | 4.4 |
| Räddade Breakbollar | 63.4% |
| Konvert. Breakbollar | 21.7% |
| Vunna Returpoäng | 43% |
| Servhållning % | 82.2% |
| Totala Poäng Vunna | 59.5% |
Statistik by Surface
Hard (24)
Grus (7)
Gräs (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 53.8% |
| 1:a Serv Vunna | 68.1% |
| 2:a Serv Vunna | 49% |
| Ess / Match | 4.8 |
| Dubbelfel / Match | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | 70.4% |
| Konvert. Breakbollar | 11.7% |
| Vunna Returpoäng | 37.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 58.7% |
| 1:a Serv Vunna | 67.3% |
| 2:a Serv Vunna | 51.7% |
| Ess / Match | 3.7 |
| Dubbelfel / Match | 4.9 |
| Räddade Breakbollar | 63.4% |
| Konvert. Breakbollar | 21.7% |
| Vunna Returpoäng | 41.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 58.9% |
| 1:a Serv Vunna | 69.7% |
| 2:a Serv Vunna | 60.9% |
| Ess / Match | 2 |
| Dubbelfel / Match | 0 |
| Räddade Breakbollar | 63.6% |
| Konvert. Breakbollar | 0% |
| Vunna Returpoäng | 32.9% |