Anja Stankovic Prognoser, Statistik & Form
Ranking#515
Senaste Formen
L
L
2
Analyserade Matcher
50%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
5.4/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
627 065 |
1 |
1.9/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Anja Stankovic – Tennisprognoser & Statistik
Anja Stankovic Vår AI-algoritm har analyserat 2 matcher med Anja Stankovic och uppnått en prognosprecision på över 50%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (60) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 43.6% | 54.4% | 51.6% |
| 1:a Serv Vunna | 61% | 67.3% | 71.7% |
| 2:a Serv Vunna | 49.1% | 49.6% | 48.2% |
| Ess / Match | 4.6 | 3.8 | 4.1 |
| Dubbelfel / Match | 5 | 3.9 | 4.4 |
| Räddade Breakbollar | 54.5% | 53.3% | 58.7% |
| Konvert. Breakbollar | 15.4% | 44.5% | 42.2% |
| Vunna Returpoäng | 45.6% | 47.2% | 46.8% |
| Servhållning % | 397.9% | 97.8% | 91.9% |
| Totala Poäng Vunna | 87.1% | 65.2% | 58% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (5) | Grus (53) |
|---|---|---|
| Första Serv % | - | 51.6% |
| 1:a Serv Vunna | - | 71.7% |
| 2:a Serv Vunna | - | 48.2% |
| Ess / Match | 3.2 | 4.2 |
| Dubbelfel / Match | 4.8 | 4.2 |
| Räddade Breakbollar | - | 58.7% |
| Konvert. Breakbollar | - | 42.2% |
| Vunna Returpoäng | - | 46.8% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (60)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 51.6% |
| 1:a Serv Vunna | 71.7% |
| 2:a Serv Vunna | 48.2% |
| Ess / Match | 4.1 |
| Dubbelfel / Match | 4.4 |
| Räddade Breakbollar | 58.7% |
| Konvert. Breakbollar | 42.2% |
| Vunna Returpoäng | 46.8% |
| Servhållning % | 91.9% |
| Totala Poäng Vunna | 58% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 54.4% |
| 1:a Serv Vunna | 67.3% |
| 2:a Serv Vunna | 49.6% |
| Ess / Match | 3.8 |
| Dubbelfel / Match | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | 53.3% |
| Konvert. Breakbollar | 44.5% |
| Vunna Returpoäng | 47.2% |
| Servhållning % | 97.8% |
| Totala Poäng Vunna | 65.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 43.6% |
| 1:a Serv Vunna | 61% |
| 2:a Serv Vunna | 49.1% |
| Ess / Match | 4.6 |
| Dubbelfel / Match | 5 |
| Räddade Breakbollar | 54.5% |
| Konvert. Breakbollar | 15.4% |
| Vunna Returpoäng | 45.6% |
| Servhållning % | 397.9% |
| Totala Poäng Vunna | 87.1% |
Statistik by Surface
Hard (5)
Grus (53)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 3.2 |
| Dubbelfel / Match | 4.8 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 51.6% |
| 1:a Serv Vunna | 71.7% |
| 2:a Serv Vunna | 48.2% |
| Ess / Match | 4.2 |
| Dubbelfel / Match | 4.2 |
| Räddade Breakbollar | 58.7% |
| Konvert. Breakbollar | 42.2% |
| Vunna Returpoäng | 46.8% |