Nina Radovanovic Prognoser, Statistik & Form
Ranking#1063
Senaste Formen
W
W
W
L
4
Analyserade Matcher
100%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 12 |
1 |
1.9/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:08 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
461 636 |
2 |
1/10 | |
12:07 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
7.7/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U21.5 |
5/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Nina Radovanovic – Tennisprognoser & Statistik
Nina Radovanovic Vår AI-algoritm har analyserat 4 matcher med Nina Radovanovic och uppnått en prognosprecision på över 100%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (47) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | - | 60.5% | 63.5% |
| 1:a Serv Vunna | - | 71.1% | 69.6% |
| 2:a Serv Vunna | - | 44.9% | 49.7% |
| Ess / Match | 1.6 | 1.8 | 1.7 |
| Dubbelfel / Match | 4.5 | 4.8 | 4.3 |
| Räddade Breakbollar | - | 47.2% | 55.1% |
| Konvert. Breakbollar | - | 59.7% | 60.2% |
| Vunna Returpoäng | 49.3% | 51.8% | 52.9% |
| Servhållning % | - | 183.5% | 95.7% |
| Totala Poäng Vunna | 106.1% | 83.3% | 67.8% |
Statistik by Surface
| Statistik | Grus (47) |
|---|---|
| Första Serv % | 63.5% |
| 1:a Serv Vunna | 69.6% |
| 2:a Serv Vunna | 49.7% |
| Ess / Match | 1.7 |
| Dubbelfel / Match | 4.3 |
| Räddade Breakbollar | 55.1% |
| Konvert. Breakbollar | 60.2% |
| Vunna Returpoäng | 52.9% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (47)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 63.5% |
| 1:a Serv Vunna | 69.6% |
| 2:a Serv Vunna | 49.7% |
| Ess / Match | 1.7 |
| Dubbelfel / Match | 4.3 |
| Räddade Breakbollar | 55.1% |
| Konvert. Breakbollar | 60.2% |
| Vunna Returpoäng | 52.9% |
| Servhållning % | 95.7% |
| Totala Poäng Vunna | 67.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60.5% |
| 1:a Serv Vunna | 71.1% |
| 2:a Serv Vunna | 44.9% |
| Ess / Match | 1.8 |
| Dubbelfel / Match | 4.8 |
| Räddade Breakbollar | 47.2% |
| Konvert. Breakbollar | 59.7% |
| Vunna Returpoäng | 51.8% |
| Servhållning % | 183.5% |
| Totala Poäng Vunna | 83.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 1.6 |
| Dubbelfel / Match | 4.5 |
| Vunna Returpoäng | 49.3% |
| Totala Poäng Vunna | 106.1% |
Statistik by Surface
Grus (47)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 63.5% |
| 1:a Serv Vunna | 69.6% |
| 2:a Serv Vunna | 49.7% |
| Ess / Match | 1.7 |
| Dubbelfel / Match | 4.3 |
| Räddade Breakbollar | 55.1% |
| Konvert. Breakbollar | 60.2% |
| Vunna Returpoäng | 52.9% |