Brandy Walker Prognoser, Statistik & Form
Ranking#1038
Senaste Formen
L
L
2
Analyserade Matcher
100%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 462 |
O15.5 |
9.1/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 612 |
1 |
4.5/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Brandy Walker – Tennisprognoser & Statistik
Brandy Walker Vår AI-algoritm har analyserat 2 matcher med Brandy Walker och uppnått en prognosprecision på över 100%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (49) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 50.4% | 51.2% | 50.2% |
| 1:a Serv Vunna | 68.4% | 62.7% | 62.4% |
| 2:a Serv Vunna | 43.7% | 42% | 41.1% |
| Ess / Match | 3.6 | 3.7 | 4.3 |
| Dubbelfel / Match | 7.6 | 6.7 | 7.7 |
| Räddade Breakbollar | 50% | 43.4% | 46.9% |
| Konvert. Breakbollar | 44.1% | 44.7% | 45.8% |
| Vunna Returpoäng | 47% | 46.7% | 47.3% |
| Servhållning % | 85.5% | 64.7% | 62.5% |
| Totala Poäng Vunna | 61.8% | 54.7% | 52% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (45) | Grus (4) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 50.2% | - |
| 1:a Serv Vunna | 62.4% | - |
| 2:a Serv Vunna | 41.1% | - |
| Ess / Match | 4.4 | 3.3 |
| Dubbelfel / Match | 7.7 | 7.8 |
| Räddade Breakbollar | 46.9% | - |
| Konvert. Breakbollar | 45.8% | - |
| Vunna Returpoäng | 47.3% | 47.3% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (49)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 50.2% |
| 1:a Serv Vunna | 62.4% |
| 2:a Serv Vunna | 41.1% |
| Ess / Match | 4.3 |
| Dubbelfel / Match | 7.7 |
| Räddade Breakbollar | 46.9% |
| Konvert. Breakbollar | 45.8% |
| Vunna Returpoäng | 47.3% |
| Servhållning % | 62.5% |
| Totala Poäng Vunna | 52% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 51.2% |
| 1:a Serv Vunna | 62.7% |
| 2:a Serv Vunna | 42% |
| Ess / Match | 3.7 |
| Dubbelfel / Match | 6.7 |
| Räddade Breakbollar | 43.4% |
| Konvert. Breakbollar | 44.7% |
| Vunna Returpoäng | 46.7% |
| Servhållning % | 64.7% |
| Totala Poäng Vunna | 54.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 50.4% |
| 1:a Serv Vunna | 68.4% |
| 2:a Serv Vunna | 43.7% |
| Ess / Match | 3.6 |
| Dubbelfel / Match | 7.6 |
| Räddade Breakbollar | 50% |
| Konvert. Breakbollar | 44.1% |
| Vunna Returpoäng | 47% |
| Servhållning % | 85.5% |
| Totala Poäng Vunna | 61.8% |
Statistik by Surface
Hard (45)
Grus (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 50.2% |
| 1:a Serv Vunna | 62.4% |
| 2:a Serv Vunna | 41.1% |
| Ess / Match | 4.4 |
| Dubbelfel / Match | 7.7 |
| Räddade Breakbollar | 46.9% |
| Konvert. Breakbollar | 45.8% |
| Vunna Returpoäng | 47.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 3.3 |
| Dubbelfel / Match | 7.8 |
| Vunna Returpoäng | 47.3% |